WARRNY PC

درباره نخل مارکت

در روزهایی که تکنولوژی جز جدایی ناپذیر زندگی روزمره انسان‌هاست و به سرعت برق و باد در حال پیشرفت است سهم ما مردم ایران از این ماجرا چقدر بوده است؟ چه مقدارتوانسته‌ایم از امکانات آن برای زندگی بهتر، بهره مند شویم و چه مقدار توانسته‌ایم دین خود را برای تبدیل کردن دنیا به جای بهتر ادا کنیم. ما اینجاییم که شرایط را به گونه‌ای تغییر دهیم تا تمام مردم کشورمان بتوانند در این ماجرا سهیم باشند و باور داریم که می‌توانیم مشکلات و سختی‌ها را در این حوزه به حداقل برسانیم و فرایند دسترسی شما را به دنیای تکنولوژی سهولت بخشیم. نخل مارکت برای تحقق این هدف در شهریور ماه سال 1399 تاسیس شد تا با معرفی سرویس ها و فروش کالاها به شکلی متفاوت در راستای بهبود شرایط موجود قدم برداریم.

خدمات ارائه شده توسط ما

flay

در این طرح شما کالای مورد نظر خود را از فروشگاه بین‌المللی نخل مارکت واقع در کشور امارات خریداری می‌کنید نه یک خورده فروشی واسطه و در صورت بروز و یا وجود هر گونه ایراد در کالا می‌توانید کالا را به راحتی به شعبه مرکزی ما در ایران برگردانید.

servic 2

با توجه به عدم گارانتی کمپانی‌های سازنده، ما با استفاده از مجوز های رسمی از نهادهای مربوطه اقدام به گارانتی بصورت Extended warranty کرده‌ایم

family 3

خرید اقساطی ایکس باکس سریز به همراه بازی و گارانتی 1 ساله بدون پیش پرداخت و سود بانکی با حمل و نقل رایگان.

plus

نخل پلاس یک سرویس اشتراکی است که برای همه ی پلی استیشن ها در نظر گرفته شده که با مشترک شدن در آن می توانید به تمامی بازی های جدید و قدیمی پلی استیشن دسترسی داشته باشید.

pm copy

خرده فروشی بین‌المللی نخل مارکت

508 / Liwa Tower / Albarsha heights ( Tecom ) / Dubai / UAE

pm copy

خرده فروشی بین‌المللی نخل مارکت

508 / Liwa Tower / Albarsha heights ( Tecom ) / Dubai / UAE