مجله بازی, اخبار, بازی های آینده, ویدیو

معرفی بازی ARC Raiders + تریلر

ARC Raiders image

معرفی بازی ARC Raiders + تریلر

نقد و بررسی بازی ARC Raiders

شرکت Embark Studios در جریان مراسم گیم اواردز 2021 از بازی جدید و Free-to-Play خود به نام ARC Raiders با انتشار یک تریلر رونمایی کرد.

نکته قابل توجه اینکه این شرکت توسط سازندگان سابق بتل فیلد  تاسیس شده که با توجه به تریلر که در طول مراسم به نمایش درآمده ، این بازی حال‌و‌هوایی علمی – تخیلی دارد و در سبک شوتر سوم‌شخص در حال ساخت است.

آرک ریدرز در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود و بازیکنان در آن باید با هجوم ارتشی از بیگانگان فضایی مقابله کنند. همچنین گفته شده که استودیوی امبارک در سال ۲۰۱۸ توسط پاتریک سادرلند، مدیر ارشد طراحی سابق الکترونیک آرتز تأسیس شد.


تریلر بازی ARC Raiders

 با توجه به تریلری که از بازی در طول مراسم به نمایش درآمده شاهد آن هستیم که اعضای یک گروه مقاومت از نوعی پناهگاه خارج می‌شوند تا با نیروهای مهاجم فضایی مبارزه کنند؛ نیروهایی که به‌نظر می‌رسد قدرت بیشتری از انسان‌ها داشته باشند.

در ابتدا می‌بینیم که انسان‌ها با دسته‌ای از پهپادهای شناسایی روبه‌رو می‌شوند و آن‌ها را درهم‌می‌کوبند. کمی بعد یک ربات غول‌پیکر شبیه‌‌به عنکبوت نشان داده می‌شود که آن هم توسط مبارزها نابود می‌شود. در پایان نیز نوعی سفینه‌ی فضایی عظیم را در آسمان مشاهده می‌کنیم که در حال رد شدن از بالای سر کاراکترهای ARC Raiders است.

از تریلر می‌توان اینگونه برداشت که یکی از حالت‌های اصلی ARC Raiders نوعی مبارزه بازیکن دربرابر هوش مصنوعی (PvE) است که در آن باید با همکاری یکدیگر دسته‌‌ی عظیمی از فضایی‌ها را شکست داد.

75ce15951c

سادرلند درخصوص رونمایی از ARC Raiders می‌گوید: ما با این تریلر می‌خواستیم گیم‌پلی بازی را به بازیکنان معرفی کنیم و جلوه‌های بصری و حس‌ و‌ حال آرک ریدرز را به آن‌ها نشان دهیم. چون این موارد در یک بازی اکشن کوآپ مانند آرک ریدرز بسیار مهم هستند.

ازطرفی سازندگان می‌گوید که گیمرها با استفاده از قوانین فیزیک و محیط بازی می‌توانند دست به انجام کارهای غیرمنتظره بزنند و برای برتری پیدا کردن نسبت به دشمن از روش‌های مبتکرانه بهره بگیرند.

آرک ریدرز قرار است برای کنسول های پلی استیشن 5 ، ایکس باکس سری ایکس ، ایکس باکس سری اس و پی سی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *