مجله بازی

رونمایی از Dualsense طرح God of War Ragnarok + ویدیو

دوال سنس طرح گاد اف وار رگناروک

رونمایی از کنترلر دوال سنس طرح گاد اف وار رگناروک

در جریان جدیدترین ارائه State of Play، سونی اعلام کرد که یک کنترلر God of war Ragnarok در نوامبر (آبان) امسال برای بزرگداشت عرضه‌ی دنباله گاد اف وار 2018 منتشر خواهد شد. شما این کنترلر را به صورت محدود می توانید خریداری کنید.

کنترلر دوال سنس طرح گاد اف وار رگناروک که اولین باری است که سونی کنترلر DualSense نسخه ویژه ای را با موضوع یک بازی خاص منتشر می کند. و دقیقا با بازی گاد اف وار رگناروک در یک روز (18 آبان) عرضه می شوند.

این کنترلر دارای طراحی دو رنگ “آبی سرد” و “سفید یخی” است و پد لمسی با نشان خرس و گرگ تزئین شده است که نشان دهنده کریتوس و آترئوس، قهرمانان پدر و پسر God of War Ragnarok است.

رونمایی از دوال سنس رگناروک

 God of War Ragnarok قطعاً درخور این افتخار به نظر می‌رسد و ما کاملاً انتظار داریم که در جمع بهترین بازی ‌های PS5 کمی پس از انتشار آن در زمستان امسال ظاهر شود. قطعا نسخه محدود کنترلر گاد اف وار رگناروک در همان روز بازی (18 آبان) که عرضه می شود به سرعت به فروش می رسد.

شایان ذکر است که این فقط یک DualSense لیمیت شناخته می شود. عملکرد کنترلر مانند نمونه معمولی دوال سنس است. بنابراین این کنترلر DualSense Edge نیست که اخیراً معرفی شده است، که دارای چندین پیشرفت و ویژگی های جدید است. ما هنوز منتظر قیمت گذاری و انتشار اطلاعات برای آن هستیم.

ویدیو رونمایی از کنترلر دوال سنس طرح گاد اف وار رگناروک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *