instagram
نخل مارکت مگ آیکن
aparat
خرید بازی Gran Turismo 7
خرید بازی Gran Turismo 7

دیسک ها و اکانت های قانونی بازی

مجموعه بازی های Gran Turismo از دوران اولین کنسول بازی پلی استیشن 1 جزو آثار محبوب بوده و در هر نسل شاهد حداقل یک نسخه از آن بودیم نسل نهم هم از این قاعده مستثنی نیست و در جریان نمایش بازی های Playstation 5 از Gran Turismo7 رونمایی شد و در تاریخ 13 اسفند 1400 عرضه جهانی می شود.

تریلر نمایش داده شده شامل بخشی از گیم پلی و سایر بخش‌ های بازی می باشد استودیو Polyphony Digital خالق این بازی در نسل هشتم با مشکلاتی مواجه شد که باعث شد بخش تک نفره بازی چندان چنگی به دل نزند اما در بخش چندنفره عملکرد قابل قبولی داشت.

خلاصه ای از گیم پلی و داستان بازی گرن توریسمو 7

با خرید بازی Gran Turismo 7 اثری که قرار است ترکیبی از گذشته حال و آینده این مجموعه باشد به نظر می‌ رسد شاهد Gran Turismo بزرگی خواهیم بود که هم به اصالت این بازی و بخش های تک نفره بزرگ آن وفادار است و هم حال و هوای فعلی آن را داراست و باید دید چه قابلیت های جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

پیست کوهستانی محبوب این بازی Trial Mountain که از سال 1917 آن را به خاطر داریم در این نسخه تایید شده و همچنین تغییر وضعیت آب و هوا در بازی به صورت خلاقانه و پر جزئیات طراحی شده است.هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این بازی منتشر نشده است.

خرید بازی Gran Turismo 7

با خرید بازی Gran Turismo 7 می بینیند که محتوا و منو های جدیدی به بازی اضافه شدند که باعث میشود ساعت ها در منو ها گشت و گذار کنید. نکته قابل توجه دیگر شاهد بازگشت منو های قدیمی مشابه Gran Turismo 4 هستیم.حضور شخصیتی به نام “سارا” در بازی به عنوان راهنما از نکات جدید و حائز اهمیت Gran Turismo 7 می باشد.

این بازی در شهرکی به نام GT Town جریان دارد که از چند بخش تشکیل شده:

 • شماره 1- Home: محلی که ماشین‌های خود را در آن نگه می دارید.
 • شماره 2- Tuning Parts Shop: محل تیونینگ ماشین ها جایی که از ریز ترین قطعات خودرو تا فیلتر هوا را می توانید شخصی سازی کنید.
 • شماره 3- GT World: محلی که مسابقات اصلی در آن برگزار می‌شوند که سه بخش اروپا آمریکا و آسیا/اقیانوسیه تقسیم بندی شده.
 • شماره 4- Champion Ships: محلی که مسابقات قهرمانی در آن برگزار می‌شود.
 • شماره 5- Spicial Evcits: مسابقه های ویژه در این بخش برگزار می‌شوند.
 • شماره 6- GT Spotlive: نمایش مسابقات آنلاین به صورت زنده از ویژگی‌های ممتاز و جدید در این نسخه به شمار می آید.
 • شماره 7- School: همانطور که از این قسمت پیداست محلی برای تمرین و آموزش می باشد که قطعاً جزء نیازهای ضروری برای Gran Turismo 7 به شمار می‌آید.
 • شماره 8- Missions: می‌توان گفت این بخش حالت پیشرفته‌تری از بخش School است.
 • شماره 9- GT Cafe: به احتمال زیاد مشابه Coffe Break در قسمت‌های قبلی می باشد و به نوعی می توان به عنوان زنگ تفریح از آن استفاده کرد.
 • شماره 10- Braud Central: برای خرید و فروش ماشین های خود می توانید از این بخش استفاده کنید.
 • شماره 11- Used Cars: این قسمت برای تکمیل قسمت اصلی فروشگاه اضافه شده است و محلی برای خرید و فروش ماشین های دست دوم می باشد .
 • شماره 12- GT Auto: به طور خلاصه کارواش و تعویض روغنی است.
 • شماره 13- Discover: میتوان گفت کلکسیون شما در بازی این قسمت است که می توانید عکس های گرفته شده از بازی را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در کل می توان گفت که سری بازی های Gran Turismo به واقع گرایی و شبیه‌ سازی شهرت دارد. کازونوری یامائوچی به عنوان خالق این مجموعه گفته است که قصد دارد Gran Turismo 7 را کامل ترین بازی ممکن بنامد.

امیدارم مطالب این صفحه قبل از خرید بازی Gran Turismo 7 برای شما مفید واقع شده باشند.

 

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

nakhlmarket.com آخرین اخبار و قیمت روز را دریافت کنید
فعلا نه
به من اطلاع بده