اخبار, بازی های آینده, مجله بازی

بازیکنان می توانند از ویرایشگر نقشه در Modern Warfare 2 استفاده کنند

New Project 2023 06 20T135627.070

ممکن است بازیکنان قادر باشند تا نقشه‌های مولتی‌پلیر Modern Warfare 2 را به وسیله ابزار ویرایشگر نقشه، ویرایش کنند.

نمایش جهانی و بزرگ Call of Duty: Modern Warfare 2 قرار است تا در هشتم ژوئن پخش شود. البته که تا به حال اطلاعات زیادی از بازی لو رفته و شایعات نشان از بخش ویرایشگر نقشه در Modern Warfare 2 دارد. البته یکی از لیکرهای معتبر سری Call of Duty، «رالفس ولو»، قبلا گفته بود که نقشه‌های بخش چندنفره Modern Warfare 2 برگرفته از نسخه 2009 این بازی است. اکنون این لیکر تایید کرده که ریبوت Modern Warfare 2 بخشی جدید معرفی خواهد کرد که ویرایشگر نقشه نام دارد.

«رالفس ولو» می‌گوید که اینفینیتی وارد برنامه دارد که دارد تا طرفداران چندین نقشه برای بازی طراحی کنند، اما حالا می‌توانید از ابزارهای ویرایش نقشه برای بازی بعدی کرایتک که معرفی نشده هم استفاده کنید. این لیکر همچنین می‌گوید که مد ویرایشگر به عنوان حالتی آفلاین معرفی خواهد شد که ابزارهایی برای مسدود کردن مسیر، نقشه‌برداری و ویرایش نقشه‌های موجود دارد. او افزود: “این ابزارهای ویرایشگر به شما امکان ایجاد تغییراتی نسبتا ساده با تمرکز بر بهبود تجربه گیم‌پلی می‌دهد.”

rsz_mwii-000-artreveal-tout

«رالفس ولو» همچنین افزود: نقشه‌های اصلاح‌شده به سازندگان امکان شخصی‌سازی ریسپاون پوینت‌ها، ماموریت‌ها و محدودیت‌ها را می‌دهد. «رالفس ولو» قبلا هم اطلاعات معتبری درباره Call of Duty منتشر کرده اما هیچگاه نمی‌توان به شایعات اتکا کرد. البته اگر که این گزارشات صحت داشته باشند، بازیکنان می‌توانند از ویرایش نقشه‌هایی مانند Terminal، Highrise و Shipment لذت ببرند.

Modern Warfare 2 قرار است که در تاریخ 28 اکتبر برای PC و کنسول‌ها عرضه شود و علاوه بر نمایش تریلر جهانی، قرار است تا در 9 ژوئن در رویداد Summer Game Fast هم نمایشی داشته باشد. اکتیویژن مشغول ساخت تریلرهای این بازی است که افراد مشهوری مانند «پیت دیویدسون» و «استیو آئوکی» قرار است در آن حضور داشته باشند.

منبع: gamespot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *