مجله بازی, اخبار, مقالات

اطلاعات جدید از بازی HALO INFINITE

اطلاعات جدید از بازی HALO INFINITE

اطلاعات جدید از بازی HALO INFINITE

به تازگی مدیر بخش استودیو ۳۴۳ ایندا ستریز در جریان به‌روزرسانی های خبری بازی HALO INFINITE اطلاعات جدیدی از بخش مبارزات و سندباکس این عنوان ارائه داد.
با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی HALO INFINITE استودیو سازنده متعهد شده که هر ماه در مصاحبه های مختلف اطلاعاتی از روند توسعه و مواردی که قرار است به این نسخه اضافه شوند یا تغییر کنند ارائه دهد.
به همین دلیل چندی پیش اولین جلسه برگزار شد و مدیر بخش ارتباطات این عنوان آقای برایان جرد در مقاله ای طولانی به این بازی پرداخت.

در این مقاله توضیحات زیادی در مورد سیستم مبارزه وجود دارد که به بررسی اتومبیل های جنگی ، اسلحه ها ، مکانیسم های گیم پلی ، مبارزات ، تجهیزات و محیط اشاره کرده است. همچنین او در مصاحبه به پررنگ‌تر شدن وسایل نقلیه و اسلحه های جدید پرداخت.

اطلاعات جدید از بازی HALO INFINITE
به گفته تیم سندباکس ویژگی های محیط و مبارزات بر اساس دو فلسفه اصلی توسعه یافته اند.
اولین فلسفه این است که تمامی اسلحه ها و وسایل نقلیه و مکانیسم های مبارزه باید مطابق اصل پاداش دهی به بازیکنان توسعه یابد.

فلسفه دوم این است که نسخه جدید Halo به مدت طولانی تحت پشتیبانی تیم توسعه خواهد بود ، از همین رو تمامی مواردی که بازیکنان در نسخه قدیمی از آن رضایت نداشتند مورد توجه قرار می‌گیرد . و قصد دارند به صورت مستقیم با بازیکنان همکاری کنند.در نسخه جدید هیلو بازیکنان با اصول های جدید مبارزه آشنا می‌شود که به چند بخش مبارزه تقسیم شده اند.

اطلاعات جدید از بازی HALO INFINITE
اصول The Dance

تیم توسعه در این باره توضیح داده است مبارزات عنوان هیلو مانند سمفونی ، انتخاب‌های مختلف در میدان نبرد به شمار می‌آیند . و بازیکنان باید برای کشتن دشمنان مهارت های خود را در زمینه حرکت ، سرعت ، زمان‌بندی و تیراندازی را با هماهنگی ترکیب کنند و بهترین استراتژی ممکن را بچینند.

اصول Tools of engagement

به این اشاره دارد که همه سلاح ها و مبارزات کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.

اصول Lone wolf

این بخش به بازیکنان این اجازه را می‌دهد که اگر هیچ همراهی در کنار خود برای مبارزه نداشتن بتوانند با قدرت و اتکا به مهارت ها نبرد را پیروز شوند.

اصول Connected to Ations

این بخش بیانگر ماهیت سریع و بدون اصطحکاک بودن حرکت و تیراندازی در سری هیلو است.

اصول Sarvivability

بر اساس این سبک بازیکنان می توانند سناریوی مبارزه را انتخاب کنند.

عنوان HALO INFINITE در فصل پاییز سال جاری میلادی بر روی پلتفرم های رایانه شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *