مجله بازی, آموزش, مقالات

Ps4 بخریم یا ps5؟

Ps4 بخریم یا ps5؟
10
13

Ps4  یا ps5 ؟

سوالی که در حال حاضر ذهن خیلی از علاقه مندان به گیم رو درگیر کرده اینه که آیا با توجه به وضعیت قیمت و آینده پلی استیشن ۴ خرید این کنسول منطقی هست یا باید صبر کنیم و پلی استیشن ۵ بخریم. ps4 بخریم یا ps5؟

از چند جهت این مورد باید بررسی شود.

۱-پلی استیشن ۴ تا چه زمانی پشتیبانی خواهد شد؟

به طور خلاصه اگر گیمر تمام‌عیار هستید و اختلاف جزئی گرافیکی در سال‌های ابتدایی عرضه پلی استیشن ۵ براتون مهمه قطعاً خرید پلی استیشن ۴ گزینه مناسبی نیست اما حداقل تا دو سال آینده می تونید بازی های روز رو برای پلی استیشن ۴ داشته باشید و تعداد بازی هایی که انحصارا برای پلی استیشن ۵ عرضه می شوند خیلی زیاد نیستند.

Ps4 بخریم یا ps5؟

 

 

۲- قیمت:

این که قیمت جهانی پلی استیشن ۴ بعد از عرضه پلی استیشن ۵ کاهش پیدا می‌کند قطعی است اما با توجه به شرایط ارز در کشور نمی توان به کاهش قیمت پلی استیشن ۴ دل خوش کرد پس اگر می‌خواهید پلی استیشن ۴ را بعد از عرضه پلی استیشن ۵ باقیمت مناسب تری خریداری کنید سخت در اشتباه هستید.

Ps4 بخریم یا ps5؟

 

۳- تهیه بازی:

تهیه بازی همیشه از بزرگترین مشکلات گیمرها در ایران بوده و هست مخصوصاً در حال حاضر با توجه به شرایط ارز اما نکته خوشحال‌کننده این است که قابلیت sharing در پلی استیشن ۵ همانند نسل قبلی وجود دارد پس اختلاف قیمت بازی های فعلی که به صورت قانونی و چه غیر قانونی وجود دارد ، اختلاف زیادی با بازی های پلی استیشن ۵ ندارد و در دیسک های فیزیکی هم اختلاف قیمت ۱۰ دلاری
خیلی آزاردهنده نیست.

ps4 بخریم یا منتظر ps5 باشیم؟

به طور کلی می توانیم بگوییم که اگر تا حالا پلی استیشن ۴ نخریده‌اید خرید پلی استیشن ۵ هوشمندانه تر به نظر می رسد.

 

برای دریافت اطلاعات کامل و قیمت روز ps5 و ایکس باکس سری ایکس به صفحات زیر مراجعه کنید.

nakhlmarket.com/buy-ps5

nakhlmarket.com/buy-xbox-series-x

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.