مجله بازی, آموزش, مقالات

Ps4 بخریم یا ps5؟

Ps4 بخریم یا ps5؟

Ps4  یا ps5؟

سوالی که در حال حاضر ذهن خیلی از علاقه مندان به گیم رو درگیر کرده اینه که آیا با توجه به وضعیت قیمت و آینده پلی استیشن ۴ خرید این کنسول منطقی هست یا باید صبر کنیم و پلی استیشن ۵ بخریم. ps4 بخریم یا ps5؟

از چند جهت این مورد باید بررسی شود.

۱-پلی استیشن ۴ تا چه زمانی پشتیبانی خواهد شد؟

به طور خلاصه اگر گیمر تمام‌عیار هستید و اختلاف جزئی گرافیکی در سال‌های ابتدایی عرضه پلی استیشن ۵ براتون مهمه قطعاً خرید پلی استیشن ۴ گزینه مناسبی نیست اما حداقل تا دو سال آینده می تونید بازی های روز رو برای پلی استیشن ۴ داشته باشید و تعداد بازی هایی که انحصارا برای پلی استیشن ۵ عرضه می شوند خیلی زیاد نیستند.

Ps4 بخریم یا ps5؟

 

۲- قیمت:

این که قیمت جهانی پلی استیشن ۴ بعد از عرضه پلی استیشن ۵ کاهش پیدا می‌کند قطعی است اما با توجه به شرایط ارز در کشور نمی توان به کاهش قیمت پلی استیشن ۴ دل خوش کرد پس اگر می‌خواهید پلی استیشن ۴ را بعد از عرضه پلی استیشن ۵ باقیمت مناسب تری خریداری کنید سخت در اشتباه هستید.

Ps4 بخریم یا ps5؟

۳- تهیه بازی:

تهیه بازی همیشه از بزرگترین مشکلات گیمرها در ایران بوده و هست مخصوصاً در حال حاضر با توجه به شرایط ارز اما نکته خوشحال‌کننده این است که قابلیت sharing در پلی استیشن ۵ همانند نسل قبلی وجود دارد پس اختلاف قیمت بازی های فعلی که به صورت قانونی و چه غیر قانونی وجود دارد ، اختلاف زیادی با بازی های پلی استیشن ۵ ندارد و در دیسک های فیزیکی هم اختلاف قیمت ۱۰ دلاری
خیلی آزاردهنده نیست.

ps4 بخریم یا منتظر ps5 باشیم؟

به طور کلی می توانیم بگوییم که اگر تا حالا پلی استیشن ۴ نخریده‌اید خرید پلی استیشن ۵ هوشمندانه تر به نظر می رسد.

برای دریافت اطلاعات کامل و قیمت روز ps5 و ایکس باکس سری ایکس به صفحات زیر مراجعه کنید.

قیمت PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *