بازی های آینده, مجله بازی, مقالات

شخصیت اصلی Red Dead Redemption 3 چه کسی خواهد بود؟

شخصیت اصلی Red Dead Redemption 3

بالاخره بعد از GTA 6، راکستار به فرانچایز Red Dead باز خواهد گشت و در اینجا می‌خواهیم بررسی کنیم که شخصیت اصلی Red Dead Redemption 3 چه کسی خواهد بود.

با اینکه راکستار سال‌هاست تمام انرژی خود را صرف مجموعه Grand Theft Auto کرده و اکنون هم سخت مشغول توسعه نسخه جدید بازی است و اخیرا هم که شاهد انتشار نسخه نهمی GTA V و ریسمتر GTAهای کلاسیک بوده ایم، بسیاری از طرفداران تنها یک به روز رسانی برای Red Dead Online می‌خواهند. Red Dead Redemption دومین IP محبوب این شرکت است، اما متاسفانه GTA به قدری بزرگ است که بعضی مواقع روی این بازی سایه می‌اندازد و طرفداران امیدوارند که برای تجربه نسخه جدید این بازی مجبور نباشند یک دهه منتظر باشند.

باز هم می‌گویم که احتمالا تا مدت‌ها خبری از Red Dead Redemption 3 نخواهد بود و گزینه محتمل ریسمتر و یا ریمیک Red Dead Redemption است، اما بالاخره روزی قرار است این بازی نیز بیرون بیایید. باید ببینیم که آیا نسخه سوم از نظر زمانی در چه موقعیتی خواهد بود. آیا بازهم پیش درآمد است؟ یا به آینده سفر خواهد کرد؟ در ادامه به محتمل‌ترین پروتاگونیست‌های بازی خواهیم پرداخت.

jack

Jack Marston

طرفداران سال‌هاست که می‌خواهد در نقش «جک مارستون» بزرگسال بازی کنند و یک بازی کامل را در کنار او باشند. ما تنها توانستیم با او انتقام مرگ پدرش را در انتهای Red Dead Redemption 1 بگیریم که بدون شک چنین کاری او را به آخرین قانون‌شکن غرب وحشی بدل خواهد کرد. با اینکه اگر «جک» به این راه کشیده شود، احتمالا پایان خوبی در انتظارش نخواهد بود، اما قطعا ارزشش را خواهد داشت.

البته که ساخت این دنباله کار آسانی هم نخواهد بود، زیرا در آن زمان جنگ جهانی اول به زودی آغاز می‌شود و همانطور که در هر دو بازی قبلی شاهد آن بوده‌ایم، دوران غرب وحشی و قانون‌شکنی رو به پایان است. تماشای «جک مارستون» درحال جنگیدن بر سر عقاید پدرش و «آرتور مورگان»، بدون شک می‌تواند سه‌گانه‌ای بی‌نظیر درباره سرگذشت گنگ «داچ» باشد.

sadie

Sadie Adler

اگر راکستار تمایلی به بازگرداندن «جک مارستون» نداشته باشد، «سیدی ادلر» یکی از محتمل‌ترین و بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. بسیاری ازطرفداران نسبت به این موضوع ابراز علاق کرده اند و حتی خود بازیگر این کاراکتر هم اعلام کرده که می‌خواهد پروتاگونیست Red Dead Redemption 3 باشد. بعد از همه اتفاقات بازی دوم، «سیدی ادلر» از معدود کاراکترهایی بود که پایان خوبی نصیبش شد و حداقل توانست از آن همه اتفاق جان سالم به در ببرد. او جایی در غرب وحشی ساکن شده و پتانسیل بالایی برای داستان‌گویی دارد.

حتی می‌توان این مورد و مورد قبلی را با هم ترکیب کرد. اگر به هر طریقی «سیدی» از مرگ «جان مارستون» به آن شیوه خبردار شود (ممکن است سال‌ها زمان ببرد که خبری در غرب پخش شود)، ممکن است به سراغ «جک» بیاید. در کنار هم قرار گرفتن این دو کاراکتر اگر چه که حماسی و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، اما طرفداران باید آماده باشند که حداقل یکی از آن‌ها در پایان بازی (البته اگر که هر دو نه) جان خود را از دست بدهد.

hosea

Hosea و Dutch

به جای اینکه رو به جلو برود، ممکن است Red Dead Redemption 3 باز هم به عقب برگردد و بازیکنان را به اوج دوران هفت‌تیرکشی و قانون‌شکنی ببرد. بازیکنان عاقبت گنگ «داچ ون در لین» را در Red Dead 1، نحوه سقوط این گنگ را در Red Dead 2 دیدند و جالب خواهد بود که شاهد روند شکل‌گیری و روزهای اولیه این گنگ بزرگ در Red Dead 3 باشند. بازی در نقش «هوسئا» و یا «داچ ون در لین» می‌تواند حسابی آدرنالین خون طرفداران را بالا ببرد.

همانطور که احتمالا در جریان هستید، هر دوی این کاراکترها از روزهای اول در کنار گنگ بوده اند و باید آن‌ها را موسسان گنگ دانست. در دو بازی قبلی دقیق مشخص نبود، اما اگر راکستار سراغ این ایده برود، مرگ هر کدام از این دو بر هوادارن مسلم است. همچنین ممکن است شاهد کاراکتری جدید باشیم که پیش‌تر عضو گنگ بوده (و «آرتور» هم صحبتی درباره او نکرده) و بازی همچنان به این سنت ادامه دهد. اگر که شاهد روزهای اولیه گنگ و تلاش «داچ» و «هوسئا» برای شکل‌گیری آن باشیم، تجربه دو بازی اول و سقوط گنگ مطمئنا بسیار دردناک‌تر خواهد بود.

charles

سایر شخصیت‌ها

«جک»، «سیدی»، «هوسئا» و یا «داچ» همگی کاراکترهای بی‌نظیری هستند و بسته به مسیری که راکستار برای این بازی در نظر بگیرد، می‌توانند در نقش قهرمان Red Dead 3 بدرخشند. با این حال اما ما حدس‌های دیگری هم داریم که می‌توانند از عهده این نقش بربیایند.

  • چارلز اسمیت: «چارلز» هم سرنوشتی مشابه با «سیدی» داشت، اما به نظر می‌رسد که او می‌خواست تا پس از مشکلات به زندگی آرامی برسد. اگر او شخصیت اصلی بازی سوم باشد، احتمالا دلیل مهمی او را به این زندگی بازگردانده، اما هر دلیلی که باشد ما عمیقا او را دوست داریم و بازگشت او ایده بی‌نظیری خواهد بود. همچنین نباید فراموش کنیم که سری GTA وقتی قهرمانی غیرآمریکایی در بازی چهارم انتخاب کرد تا چه حد توانست به موفقیت‌های بیشتری برسد و بهترین داستان ممکن را روایت کند.
  • لاندن ریکتس: در Red Dead Redemption 1، « لاندن ریکتس» با «جک مارستون» به عنوان قهرمان و اسطوره غرب قدیم ملاقات می‌کند و بدون شک دیدن نسخه قدیمی غرب وحشی هیجان‌انگیز خواهد بود.
  • رد هارلو: با اینکه ممکن است Red Dead Revolver در دنیایی متفاوت از دنیای Red Dead Redemption روایت شود، اما ممکن است راکستار بخواهد پای او را به بازی سوم باز کند و شاهد نسخه‌ای جدیدتر، پخته‌تر و بهتر از او باشیم. سرنوشت «رد هارلو» پس از اتفاقات بازی سال 2004 هنوز مشخص نیست و این ابهام می‌تواند منجر به خلق شاهکاری تمام عیار شود.

با اینکه هیچ چیزی درباره این بازی نمی‌دانیم و فقط می‌دانیم که روزی منتشر خواهد شد، اما اگر راکستار سنت‌شکنی نکند شاهد هیچ نقصی در شخصیت پردازی نخواهیم بود. نظر شما چیست؟ چه شخصیت دیگری می‌تواند شخصیت اصلی محتمل Red Dead Redemption 3 باشد؟

منبع: gamerant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *