اخبار, بازی های آینده, مجله بازی

تاریخ عرضه بازی Bayonetta 3 مشخص شد

تاریخ عرضه بازی Bayonetta 3

تاریخ عرضه بازی Bayonetta 3

ظاهرا قرار است تاریخ عرضه بازی Bayonetta 3 و بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در یک روز باشد.

 امروز نینتندو اعلام کرد که Bayonetta 3 قرار است در تاریخ 28 اکتبر منتشر شود. همچنین تریلر جدیدی از این بازی منتشر شد و علاوه بر این موارد نینتندو از نسخه Trinity Masquerade Edition پرده برداشت. در Bayonetta 3 جادوگری به نام «آمبرا» با چهره‌های آشنایی نظیر «ویولا» و دیگر «بایونتا»ها گرد هم آمده اند تا به وحشت «هامونکولی» پایان دهند. البته که بازیکنان هم می‌توانند از قابلیت جدیدشان استفاده کنند: Demon Masquerade.

rsz_bayonetta3-nintendoswitch-scrn-084-1632514113353

در قسمتی از توضیحات بازی آمده است: “شما در این بازی می‌توانید از سلاح‌های قدرتمند خود استفاده کنید و با کومبوها و قدرت‌های شیطانی مختلف دشمنان خود را تکه تکه کنید”. «ویولا» کاراکتری قابل بازی در Bayonetta 3 خواهد بود. او یک شمشیر زیبا در دست دارد و همیشه گربه‌ای به نام «چشایر» همراه اوست. اگر نگاهی به تریلر بیندازید می‌توانید نگاهی کوتاه به او داشته باشید. برخی از لوکیشن‌های Bayonetta 3 بخشی از چین و ژاپن هستند و مانند بازی‌های قبلی بازیکن باید کومبوهای مختلف به دست بیاورد. نکته جذاب این است که در Bayonetta 3 باید با شیاطینی نظیر «گومارا»، «مالفاس» و «فانتاس مارئا» بجنگید.

نسخه Trinity Masquerade Edition این بازی به همراه یک آرت بوک 200 صفحه‌ای و سه کیس قابل برگشت بازی ارائه می‌شود و گفته شده که جزئیات بیشتری در ادامه منتشر خواهند شد. Bayonetta اورجینال قرار است که در تاریخ 30 سپتامبر یا 6 آبان با قیمت 30 دلار و به صورت فیزیکی و مستقل برای Nintendo Switch با قیمت 30 دلار عرضه شود.

منبع: gamespot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *