اخبار, مجله بازی

سگا در حال مذاکره برای خرید Rovio می باشد

Rovio sega.jpg 1

سگا در حال مذاکره برای خرید Rovio می باشد

سازنده سری بازی های ویدیویی محبوب پرندگان خشمگین یعنی Rovio Entertainment با رقیب بزرگتر خود یعنی Sega سازنده بازی های محبوبی همچون Sonic درباره تصاحب احتمالی آن مذاکره کرده است.

در ماه فوریه بود که Rovio اعلام کرد که بازبینی تجارت خود را آغاز کرده و احتمالاتی برای فروش این کمپانی محبوب در نظر گرفته میشد.

روز جمعه وال استریت ژورنال گزارش داد که ارزش این معامله میتواند حدود 1 میلیارد دلار باشد. Rovio از اظهار نظر در مورد ارزش بالقوه فروش خود خودداری کرده است. اما در بیانیه ای تایید کرد که در حال مذاکره با این غول ژاپنی می‌باشد.

Rovio sega

Rovio در اوایل سال جاری با رقیب اسرائیلی یعنی Playtika Holding بر سر تصاحب احتمالی مذاکره کرد.با این حال این مذاکرات در ماه گذشته بدون توافق پایان یافت

Rovio مستقر در فنلاند بیشتر به خاطر نام تجاری Angry Birds که به عنوان یک بازی محبوب موبایلی در سال 2009 آغاز شد، شناخته شده است.اولین

Rovio میگوید Angry Birds اولین بازی موبایلی بود که یک میلیارد بار دانلود شد. این بازی چندبن نسخه اسپین آف را دارد و همچنین دو فیلم را نیز به تولید رسانده است.

لازم به ذکر است که Sega نیز یکی از بزرگ ترین شرکت های سازنده بازی می‌باشد و از سال 2004 شروع به فعالیت کرده است و با عناوین نوستالژیک همچون Sonic در سطح هانی شناخته شده است. لازم به ذکر است که بازی جدید این کمپانی یعنی Sonic Frontiers نیز مورد استقبال طرفداران این مجموعه قرار گرفته است.

برای خرید این بازی و دیگر بازی های Ps5 کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *