مجله بازی

9 تا از کاراکترهای بازی Tekken 8 که مشخص شدند!

کاراکتر های Tekken 8

کاراکتر های Tekken 8

احتمالا همانطور که می دانید، Tekken 8 یک بازی مبارزه ای است که توسط استودیو Bandai Namco و Arika توسعه یافته و توسط Bandai Namco Entertainment منتشر شده است. این بازی هشتمین قسمت اصلی از سری Tekken است که قرار است برای پلی استیشن 5، ویندوز و ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتشر شود.

9 تا از کاراکتر های Tekken 8 که تا الان معرفی شدند:

 1. جین کازاما
 2. جک 8
 3. جون کازاما
 4. کازویا میشیما
 5. کینگ II
 6. لارس الکساندرسون
 7. مارشال لا
 8. نینا ویلیامز
 9. پل فینیکس

1- جین کازاما “Jin Kazama”

جین کازاما یک شخصیت خیالی از سری بازی های مبارزه ای Tekken است که توسط Bandai Namco Entertainment ساخته شده است. او در سال 1997 به عنوان قهرمان بازی Tekken 3 معرفی شد و از آن بازی به بعد شخصیت محوری این سری بوده است. جین که توسط پدربزرگش هیهاچی میشیما آموزش دیده، می خواهد انتقام مرگ ظاهری مادرش جون کازاما را بگیرد. با این حال، هیهاچی به جین خیانت می‌کند تا یک ناهنجاری ژنتیکی را در بدنش بیدار کند که به عنوان ژن شیطان شناخته می‌شود!

او همچنین توسط پدرش کازویا میشیما، که از او این ژن را به ارث برده است، دشمنی می کند. جین در حین برخورد با اقوام خود، کنترل ژن شیطان را از دست می‌دهد که باعث تبدیل او به یک آلتر اگو به نام Devil Jin می‌شود که برای اولین بار به عنوان یک شخصیت وحشی در Tekken 3 معرفی شد و قابل بازی بود. از زمان Tekken 5 خارج از بازی‌ های ویدیویی، جین در انیمیشن‌ ها و فیلم‌ های لایو اکشن اقتباس‌ شده از بازی‌ ها ظاهر شده و همچنین به عنوان یک شخصیت در چندین فرنچایز بازی دیگر ظاهر شده است.

jin kazama tekken 8 scaled

2- جک 8 “Jack 8”

جک به چندین شخصیت خیالی در سری بازی‌ های مبارزه‌ ای سه بعدی Tekken اشاره دارد. این شخصیت برای اولین بار با نام “جک” در بازی ویدیویی اصلی Tekken معرفی شد. جک در سری بازی های Tekken دارای یک مدل ارتقا یافته با نام کمی متفاوت هستند، به استثنای Tekken 4 که در آن حضور ندارد، این شخصیت در بازی Tekken 8، جک 8 نام دارد. جک یکی از محبوب ها بین کاراکتر های Tekken 8 می باشد.

jack 8 tekken 8

3- جون کازاما “Jun kazama”

جون کازاما یک شخصیت خیالی بین کاراکتر های Tekken 8 است که اولین حضورش در Tekken 2 بود. پس از یک رابطه مبهم با کازویا میشیما، او مادر جین کازاما شد.

جون کازاما که عاشق طبیعت است، علی رغم غیبت او در بیشتر سریال، نقش مهمی در داستان بازی دارد. در حالی که او پس از اولین حضورش از سریال اصلی حذف شد، جون به حضور در اسپین آف های این مجموعه، از جمله سری مسابقات تگ Tekken، که در آن شخصیت جایگزین او، به عنوان رئیس نهایی در هر دو مسابقه تگ عمل می کند، ادامه داد. دور با شروع بازی Tekken 5، یکی از بستگان او به نام Asuka Kazama شروع به حضور در بازی ها با همان سبک مبارزه کرد.

New Project 2023 06 17T155431.488

4- کازویا مشیما “Kazuya Mishima”

کازویا میشیما یک شخصیت خیالی در سری بازی‌ های مبارزه‌ ای تکن شرکت Bandai Namco است که ابتدا به‌ عنوان قهرمان در بازی اصلی 1994 ظاهر شد و بعدها به یکی از آنتاگونیست‌ ها و ضدقهرمانان اصلی این سری تبدیل شد!

کازویا، پسر هیهاچی میشیما، به دنبال انتقام گرفتن از پدرش است که او را سال‌ ها قبل از صخره پرت کرده است. کازویا در بازی‌ های بعدی فاسد می‌شود و به دنبال کسب قدرت بیشتر است و در نهایت با پسرش جین کازاما درگیر می‌شود. کازویا میشیما دارای ژن شیطان است، یک جهش اهریمنی که او از مادر فقیدش، کازومی میشیما به ارث برده است، که می تواند او را به یک نسخه شیطانی از خود تبدیل کند که به نام شیطان کازویا شناخته می شود.

Devil Kazuya اغلب به عنوان یک شخصیت جداگانه در کاراکتر های Tekken 8 و مخصوصا در قسمت های قبلی (به استثنای Tekken (1994)) قبل از تبدیل شدن به بخشی از مجموعه حرکت Kazuya در Tekken Tag Tournament 2 و بازی های بعدی ظاهر شده است.

kazuya mishima tekken 8

5- کینگ 2 “King II”

کینگ نام دو شخصیت خیالی از سری بازی های مبارزه ای Tekken است. شخصیت‌ ها از کشتی‌ گیر حرفه‌ ای ساتورو سایاما و همچنین کشتی‌گیر مکزیکی، فرای تورمنتا، کشیش کاتولیک الهام گرفته‌ اند که به‌ منظور حمایت از یک پرورشگاه، یک کشتی‌گیر نقاب‌دار شد.

شخصیت King تا به امروز در تمامی بازی‌ های Tekken حضور داشته است، به‌ طوری‌ که King I در Tekken و Tekken 2 حضور داشته است و King II در Tekken 3 اولین حضور داشته و از آن زمان در هر بازی بعدی حضور داشته است. استقبال از این کاراکتر های Tekken 8 از ابتدای سریال بسیار مثبت بوده است، به طوری که کینگ به عنوان “مورد علاقه طرفداران” توصیف می شود و یکی از شخصیت های نمادین سریال محسوب می شود.

king ii tekken 8 scaled

6- لارس الکساندرسون “Lars Alexandersson”

لارس الکساندرسون یک شخصیت خیالی بین کاراکتر های Tekken 8 توسط Bandai Namco Entertainment است. او اولین بار در سال 2008 در بازی آرکید Tekken 6: Bloodline Rebellion معرفی شد و در حالت داستانی Tekken 6 به قهرمان اصلی تبدیل شد.

لارس که به عنوان رهبر گروه شورشی Yggdrasil معرفی شده است، نیروهای خود را بر علیه جین کازاما فرماندهی می کند تا جنگی را که در طول خط داستانی Tekken 6 از طریق گروه نظامی خود، Mishima Zaibatsu آغاز کرده بود، متوقف کند. لارس که در تیراندازی مجروح شده، با ربات آلیسا بوسکونوویچ ملاقات می کند که او را در سفری برای یافتن جین همراهی می کند. از زمان Tekken 6، Lars به ​​یک شخصیت تکراری در این فرنچایز تبدیل شده است و در بازی Cross-Over Street Fighter X Tekken و به عنوان یک شخصیت مهمان در Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 ظاهر شده است.

lars alexandersson tekken 8

7- مارشال لا “Marshall Law”

مارشال لا، یک شخصیت بازیکن از سری بازی های مبارزه ای Tekken توسط Bandai Namco Entertainment است. او اولین سریال خود را در Tekken اصلی انجام می دهد، که در آن دارای یک رستوران چینی-آمریکایی است که می خواهد یک مدرسه هنرهای رزمی افتتاح کند که امیدوار است با پول جایزه مسابقات مبارزه با King of Iron Fist سری Tekken بودجه آن را تامین کند.

او پسری به نام Forest Law دارد که بعداً در سریال قابل بازی می شود و با همکار پل فینیکس دوست صمیمی است. لاو در رسانه‌های متناوب Tekken مانند فیلم بلند 2009 حضور محدودی داشته است و اغلب به عنوان ادای احترام به هنرمند رزمی بروس لی توصیف می‌شود که مارشال لا ویژگی‌ های زیادی با او دارد و به خاطر آن مورد استقبال منتقدان و عموم قرار گرفته است. خیلی ها مارشال لا را به بروسلی کاراکتر های Tekken 8 می شناسند.

Marshall Law

8- نینا ویلیامز “Nina Williams”

نینا ویلیامز یک شخصیت خیالی از سری بازی های مبارزه ای Tekken شرکت Namco است. یک قاتل حرفه ای ایرلندی خونسرد! نینا اولین حضور خود را در Tekken، بازی اصلی این سری، انجام داد. در سریال قابل ذکر است که نینا یکی از دو شخصیت قابل بازی (دیگری تنها پل فینیکس است) و تنها شخصیت زن است که در تمام قسمت های اصلی سریال حضور دارد. او همچنین در بازی اسپین آف به نام Death by Degrees حضور دارد.

نینا با خواهر کوچکترش آنا ویلیامز، که اغلب رقیب اصلی او در سریال است، رابطه ای ناپایدار و اغلب خشونت آمیز دارد. او به دلیل سبک مبارزه سریع و کشنده اش که عمدتاً بر اساس هنرهای رزمی جوجوتسو و کوپجوتسو و غیره است، شناخته شده است.

نینا بیشتر مورد استقبال قرار گرفت، اغلب به عنوان یکی از بهترین شخصیت های Tekken شناخته می شود و شاید معروف ترین مبارز زن در بین کاراکتر های Tekken 8 باشد.

New Project 2023 06 17T155954.097 1

9- پل فینیکس “Paul Phoenix”

پل فینیکس یکی از برجسته ترین کاراکتر های Tekken 8 توسط Bandai Namco Entertainment است. او که اولین بازی خود را در Tekken اصلی در سال 1994 انجام داد، یکی از دو شخصیت (دیگری فقط نینا ویلیامز) است که در هر قسمت از سری اصلی بازی است. 

پل فینیکس یک دوچرخه‌ سوار و جودو کار کوتاه‌ خلق است که بارها و بارها وارد مسابقات پادشاهی مشت آهنین سری می‌شود به امید بردن جایزه و برای اثبات اینکه بهترین مبارز جهان است، علی‌ رغم حرفه رشک‌ انگیزش، او هنوز موفق به کسب یک تورنمنت نشده است. که او را به عنوان یکی از بزرگان واقعی نشان می دهد، در حالی که در حال توسعه رقابت با کازویا میشیما و خرس جنگی انسان نما، کوما است.

او تنها کسی است که تا به حال با کازویا میشیما به تساوی مبارزه کرده است و یکی از تنها دو نفری است که جین کازاما را در یک مسابقه تورنمنت شکست داده است (دومین نفر هوارنگ است). او پاسخ‌ های انتقادی متفاوتی را برای شخصیت و مدل موی برجسته‌ اش دریافت کرده است و پس از حضور در سریال‌ های تکن، به عنوان یک شخصیت بامزه و جالب بین کاراکتر های Tekken 8 در نظر گرفته می‌شود.

New Project 2023 06 17T160140.276

با این حال، همه این کاراکتر های Tekken 8 به هیجان این بازی کمک می کنند و همانطور که خودتان می بینید از نظر بصری کاراکتر های Tekken 8 خیره کننده هستند. بنظر شما Tekken 8 می تواند یکی از بهترین بازی های PS5 و بهترین بازی های ایکس باکس در زمان انتشار باشد؟ اگر از نظر گرافیکی اینگونه باشد، ما تمایل داریم به این نتیجه می رسیم که می تواند یکی از بهترین بازی های مبارزه ای باشد.

خرید بازی Tekken 8 برای PS5

یک فکر در مورد “9 تا از کاراکترهای بازی Tekken 8 که مشخص شدند!

 1. صادق صبا گفت:

  آفرین یعنی واقعا آخرش انقلابی تو تیکن اورد

 2. نینا گفت:

  خوبه 👍خیالم راحت شد که نینا هم میاد توی تیکن 8
  یه چیزی عکس نینا رو با پل فینیکس جا به جا گذاشتین نینا عکس پل فینیکس رو گذاشتین ولی برای پل فینیکس عکس نینا

  1. به تو چه گفت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *