بازی های آینده, مجله بازی

تریلری از بازی Tekken 8

تریلری از بازی Tekken8

تریلری از بازی Tekken 8

بازی تکن ۸ (Tekken 8) یک بازی ویدئویی رو به انتشار به سبک مبارزه‌ای از مجموعه بازی‌های تکن است که توسط Bandai Namco Studios  توسعه یافته و به‌وسیلهٔ باندای نامکو انترتینمنت منتشر خواهد شد. تکن ۸ برای نخستین بار در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲ و در جریان رویداد استِیت آو پلی پلی‌استیشن، با انتشار تریلری رونمایی شد.

این بازی در تاریخ ۲۶ ژانویهٔ ۲۰۲۴ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی تکن ۸ ادامه‌ای بر داستان بازی‌های قبلی سری تکن است. در این بازی، جین کازاما و کازویا میشیما بار دیگر در یک نبرد سرنوشت‌ساز با یکدیگر روبرو می‌شوند. از جمله ویژگی‌های جدید بازی تکن ۸ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: سیستم جدیدی به نام “Heat” که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با انجام حرکات خاص، قدرت و قابلیت‌های خود را افزایش دهند.

بازگشت سیستم “Rage Arts” که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در هنگام کم شدن سلامتی، حرکات قدرتمندی را انجام دهند. اضافه شدن شخصیت‌های جدیدی مانند لیزا لیو و یوشیمیتسو. بازی تکن ۸ با استقبال خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان روبرو شد. این بازی از نظر گرافیک، گیم‌پلی، و داستان مورد تحسین قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *