مجله بازی

تریلر بازی Silent Hill 2 Remake

تریلر Silent Hill 2 Remake

تریلر Silent Hill 2 Remake منتشر شد

داستان بازی Silent Hill 

Silent Hill 2 یکی از بهترین بازی های ترسناک تاریخ گیم است. این بازی در سال 2001 برای پلی‌استیشن 2 منتشر شد و با داستان عمیق، شخصیت‌های ماندگار و فضای ترسناک و دلهره‌آور خود، به یکی از پرطرفدار ترین بازی‌های این ژانر تبدیل شد.

داستان Silent Hill 2 درباره‌ی جیمز ساندرلند، مردی است که برای پیدا کردن همسرش، مری، به شهر سایلنت هیل سفر می‌کند. مری مدتی قبل خودکشی کرده است، اما جیمز باور ندارد که او واقعا مرده باشد. او به سایلنت هیل می‌رود تا مری را پیدا کند و او را نجات دهد.

در سایلنت هیل، جیمز با هیولاها و موجودات ترسناکی روبرو می‌شود که نماد جنبه‌های تاریک و سرکوب‌شده‌ی شخصیت او هستند. جیمز باید با این هیولاها و همچنین با گذشته‌ی تاریک خود روبرو شود تا بتواند مری را پیدا کند و او را نجات دهد.

تغییرات بازی Silent Hill 2

بر اساس اطلاعات منتشر شده و تریلر Silent Hill 2 Remake قرار است که Silent Hill 2 Remake تغییراتی نسبت به نسخه‌ی اصلی خواهد داشت. که این تغییرات عبارت اند از

  • دوربین بازی از دید سوم به دید اول شخص تغییر خواهد کرد.
  • سیستم مبارزات بازی بهبود خواهد یافت.
  • برخی از بخش‌های داستانی بازی تغییر خواهند کرد.
  • برخی از آیتم‌ها و سلاح‌های جدید به بازی اضافه خواهند شد.

پلتفرم هایی که قرار است از این بازی پشتبانی بکنند پلی استیشن 5 و Pc میباشند و باید یه این مورد اشاره داشته باشیم که تا الان هیچ تاریخ رسمی مبنی بر تاریخ انتشار این بازی فاش نشده است

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *