اخبار, مجله بازی

به روز رسانی Resident Evil 4 باز کردن قفل Handcannon را آسان‌تر می‌کند

باز کردن قفل Handcannon در بازی Resident Evil 4

باز کردن قفل Handcannon در بازی Resident Evil 4

آخرین آپدیت بازی جدید Resident evil 4 Remake باز کردن قفل سلاح قدرتمند Hancannon را برای بازیکنان آسانتر می کند.

به طور کلی برای باز کردن قفل Handcannon در بازی Resident Evil 4، بازیکنان باید بدون سلاح‌های ارتقا یافته یا سلاح‌های جایزه ویژه مانند Chicago Sweeper، بازی را با درجه سختی بالا شکست دهند.

آخرین بروزرسانی برای بازی  resident evil 4 remake باز کردن قفل hancannon که یکی از بزرگترین چالش های این بازی بود را بسیار آسان تر می‌کند و این امکان را از طریق حالت mercenaries نیز فراهم می‌کند.

Picture8باز کردن قفل Handcannon در بازی resident evil 4 remake برای هر کسی که امیدوار است قفل Gun Fanatic را باز کند، ضروری است. بنابراین جای تعجبت نیست که این سلاح یکی از نادر ترین دستاورد ها در این بازی می باشد.

شما با دستیابی به سطح S در سه سطح بازی در حالت mercenaries، قفل این سلاح را باز می‌کنید پس از آن با 1000 CP میتوانید آن را خریداری کنید که این یک راه بسیار آسان تر برای بدست آوردن Handcannon نسبت به باز کردن قفل آن در حالت داستانی بازی می باشد.

البته این آپدیت ممکن است برخی از بازیکنانی که چالش های سخت باز کردن قفل اسلحه handcannon را پشت سر گذاشته اند، آزرده خاطر کند اما دیگران بدون شک از این بروزرسانی استقبال خواهند کرد. با این حال این آپدیت مشکلاتی را برای کارابران بعد از دانلود کردن به وجود آورده است. به ویژه بازیکنان Xbox گزارش داده اند که گرافیک بازی از زمان دانلود آخرین بروز رسانی بدتر شده است و Capcom هرچه زود تر باید با آپدیتی جدید مشکلات به وجود آمده را برطرف کند.

برای خرید بازی Resident Evil 4 و دیگر بازی های PS5 کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *