مجله بازی, اخبار

استقبال بی نظیر از پلی استیشن 5

جیم رایان

صحبتهای جیم رایان مدیر عامل بخش سرگرمی سونی :

جیم رایان خطاب به طرفداران پلی استیشن اعلام کرده که این کنسول یک جهش بزرگ و واقعی میان نسل هشتم و نسل نهم گیم بوده است.

بنابر گفته جیم رایان دیدگاه و راهکارهای به کار گرفته شده توسط شرکت سونی باعث شده با وجود شیوع ویروس کرونا استقبال بی نظیر کنسول نسل نهمی شرکت سونی پلی استیشن 5 به عمل آید.

او می گوید : می خواهم از صمیم قلبم از تمامی شما به دلیل حمایت های فراوان تان تشکر کنم هنگامی که می‌گویم شما در مرکز تمام چیزها قرار دارید و هر کاری که ما انجام می‌دهیم با هدف کسب رضایت شما است. صحبت های من از جانب تمامی اعضا بخش سرگرمی و سونی صورت گرفته است.

ما هیچگاه در دیدگاه مدنظرمان که با هدف ارائه یک کنسول نسل بعدی واقعی و به منظور هیجان زده کردن بازیکن ها و توسعه دهندگان بازی‌های ویدئویی ایجاد شده بود دچار تردید و تزلزل نشدیم .

ما همچنان می دانستیم که برای هواداران و رسانه‌ها کسب تجربه استفاده از کنترلر منحصر به فردی مانند کنترلر دوال سنس و ویژگی هپتیک به کار رفته تقریباً غیرممکن بوده است ، اما از امشب مخاطب های حاضر در برخی مناطق دنیا برای اولین بار از Playstation 5 استفاده خواهند کرد و طعم واقعی استفاده از ویژگی های قرار داده شده در آن را خواهند چشید، این لحظه، لحظه ای دل انگیز و فروتنانه برای همه افراد حاضر در سونی است.

تنها چند روز به عرضه رسمی و پلی استیشن در کل دنیا باقی مانده است اما پیش فروش های پلی استیشن ۵ با موج عظیمی از خریداران مواجه شده که فراتر از انتظار بود و مبحث عرضه و تقاضا را دچار مشکل کرده است.

قیمت PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *