مجله بازی, آموزش, سخت افزار, مقالات

کاربرد دکمه Create در پلی استیشن 5

کاربرد دکمه Create در پلی استیشن 5

کاربرد دکمه Create در پلی استیشن 5 چیست؟

 دکمه Create در پلی استیشن ۵ چه کاربردی دارد؟

امروزه همه چیز در حال تغییر و پیشرفت است؛ و چه چیزی از پیشرفت صنعت گیم بهتر؟
کنسول ها و بازی های ویدیویی همواره در حال تغییر و پیشرفت کردن هستند و شاید به همین خاطر است که طرفداران شان روز به روز بیشتر می شود. حال در شگفتی های نسل نهم، که مدت زیادی هم از آن نگذشته، شاهد بروزرسانی ها و نوآوری های زیادی در کنسول ها و لوازمات ارائه شده برای آنها نیز بوده ایم.

یکی از نکات کاربردی ای که طرفداران صنعت گیم همیشه خواهان آن بوده‌اند، ایجاد بستری برای سهولت در اشتراک گذاری بازی ها با دیگران می باشد.

در کنسول های نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی Xbox Series X و Xbox Series S و همچنین کنسول های سونی یعنی PS5 استاندارد و دیجیتال، شاهد این نکته و نوآوری کاربردی برای به اشتراک گذاری گیم پلی و اسکرین شات های بازی بوده‌ایم.
طریقه به اشتراک گذاری در PS5 از طریق دکمه Create که بر روی دسته قرار دارد امکان پذیر است؛ که مشابه با کارایی دکمه Share بر روی دسته های Dualshock پلی استیشن 4 می باشد.

به واسطه این امکان شما می توانید گیم پلی بازی خود را ضبط یا ذخیره کنید و با فشردن یک دکمه، آن را برای شخصی ارسال، یا در شبکه های اجتماعی گیم پلی بازی در حال انجام را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. با فشردن دکمه Create منویی برای شما باز خواهد شد. که از طریق این منو، می توانید اسکرین شات گیم پلی خود را ویرایش کنید. (چرخاندن عکس، نوشتن متن بر روی عکس، بریدن تصاویر و …) یا حتی آنرا با وضوح حداکثر 4K ذخیره نمایید. همچنین به لطف کارایی این دکمه، می توانید به صورت Live Broadcast  (پخش زنده) بازی خود را در رسانه‌هایی مانند YouTube با دیگران به اشتراک بگذارید. 

قیمت PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *