اخبار, بازی های آینده, مجله بازی, مقالات, ویدیو

از 4 نسخه‌ جدید Assassins Creed رونمایی شد

اساسین کرید جدید

4 نسخه اساسین کرید جدید در راه خواهند بود!

حتما در ادامه اطلاعات کامل 4 نسخه اساسین کرید جدید را مطالعه کنید!

در چندین ماه گذشته فرانچایز Assassin’s Creed حواشی زیادی را پشت سر گذاشته است. فارغ از زره آیرون من در بازی، حجم زیادی از اطلاعات یوبیسافت لو رفته و از چندین ماه قبل می‌دانستیم که با عنوانی کوچک در تم نسخه اول مواجه هستیم. این لیک‌ها آنقدر زیادی شدند که در آخر پوستر، نام و تاریخ انتشار بازی را نیز فاش کردند.

نام این بازی Assassin’s Creed Mirage خواهد بود که قرار است با «بصیر» در شهر بغداد قرن نهم روایت شود («بصیم» از شخصیت‌های مهم Assassin’s Creed Valhalla بود). یوبیسافت اعلام کرده که در این نسخه به ریشه‌های اکشن، ماجراجویی و البته مخفی‌کاری سری باز خواهد گشت و این یعنی که المان‌های نقش‌آفرینی قرار است به کلی از بازی حذف شود. انتظار می‌رود که Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 منتشر خواهد شد.

در زیر می توانید تریلر سینماتیک معرفی این بازی را تماشا کنید

البته که این‌ها تنها معرفی‌های شب گذشته یوبیسافت نبودند و چندین نسخه آینده این فرانچایز نیست معرفی شدند. یکی از این بازی‌ها اساسین کرید جدید نسخه موبایلی Assassin’s Creed بود که قرار است عنوانی جهان‌باز باشد.

به نظر می‌رسد که این بازی قرار است تا در چین باستان جریان داشته باشد و بازیکنان می‌توانند کاملا کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنند. تجربه پارکور بر روی دیوار بزرگ چین واقعا هیجان‌انگیز خواهد بود.

آن‌ها یک بازی موبایلی دیگر را نیز با همکاری سرویس گیمینگ نتفیلیکس قرار است عرضه کنند که هنوز نام مشخصی ندارد. بخش دیگری از این همکاری یوبیسافت و نتفیلیکس مریوط به سریال لایو اکشن Assassin’s Creed می‌شود که قرار است با یکدیگر تولید کنند و منحصرا از این شبکه پخش شود.

در زیر می توانید تریلر معرفی این بازی را تماشا کنید

یکی دیگر از اساسین کرید جدید و اصلی سری که ظاهرا قرار است بعد از Mirage منتشر شود، نام پروژه‌اش Red بوده و توسط یوبیسافت کبک سیتی توسعه پیدا خواهد کرد و در ژاپن فئودال جریان خواهد داشت. این درحالی‌ست که یوبیسافت مونترئال در حال کار بر روی پروژه‌ای به نام Hexe خواهد بود.

هنوز جزئیات زیادی از این پروژه منتشر نشده است. با اینکه به نظر Mirage قرار است تا به بخش نقش‌آفرینی بازی که از Origins آغاز شد پشت کند، اما نسخه‌های بعدی هنوز هم به آن وفادار خواهند بود.

در زیر می توانید تیزر هر دو بازی را تماشا کنید

از دیگر پروژه‌های مورد انتظار یوبیسافت میتوان به Assassin’s Creed Infinity اشاره کرد که اولین نسخه لایو سرویس این مجموعه خواهد بود و قرار است تا بازی‌های مختلف این مجموعه را به یکدیگر وصل کند و یک بخش چندنفره به  این بازی اساسین کرید جدید اضافه کند.

نویسنده : علیرضا روستائی

یک فکر در مورد “از 4 نسخه‌ جدید Assassins Creed رونمایی شد

  1. حامد سروری گفت:

    کدوم اساسین کرید تو ایران بود پس؟!

  2. احسان گفت:

    اخ اخ منتظر اساسین کرید میریج ام🤤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *