اخبار, مجله بازی

شایعه: بازی Call of Duty 2022 در آمریکای لاتین جریان دارد

Call of Duty 2022

Call of Duty 2022

هم‌اکنون که سال ۲۰۲۲ رسما آغاز گردیده، بازار شایعات نیز داغ‌تر از قبل شده است و اینسایدرها اطلاعات مختلفی را به اشتراک گذاشته‌اند. همانطور که قبلا گزارش شد، عنوانِ نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty به احتمال زیاد Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهد بود! تام هندرسون اخیرا با انتشار ویدیویی، اطلاعات قدیمی و جدیدی را از بخش داستانی بازی Call of Duty 2022 به اشتراک گذاشته است. به ادعای هندرسون، داستان بازی Call of Duty 2022 در آمریکای لاتین جریان خواهد داشت و بر جنگ کارتل‌های مواد مخدر متمرکز خواهد بود.

همانطور که هندرسون قبلا گزارش داده بود، ظاهرا قرار است که بازی Call of Duty 2022 در مواردی از بازی Battlefield 2042 الهام‌گیری کند و مدی شبیه به بازی Escape From Tarkov را به نام DMZ معرفی کند که ساختار PvEvP دارد. این مد شامل یک نقشه‌ی منحصربفرد خواهد بود (که برای وارزون نیز استفاده خواهد شد) و به نظر می‌رسد که Infinity Ward تمرکز زیادی بر هوش مصنوعی این مد و بخش کمپین داشته است.

همچنین شایان ذکر است که نقشه‌ها و سلاح‌های جدید و اپراتورهای اختصاصی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered (که ظاهرا قرار بود بخش چندنفره‌ی آن در هنگام عرضه‌ی Call of Duty Modern Warfare 2019 منتشر شود)، در بازی Call of Duty 2022 گنجانده خواهند شد. همچنین گزارش شده که ممکن است Call of Duty 2022 شامل عناصری از بازی‌های Free to Play (رایگان) نیز باشد؛ که احتمالا مربوط به بخش بتل رویال می‌شود.

در نهایت گفته شد بر اساس کلیپ‌هایی که از حالت Pre-Alpha بازی فاش شده است، به نظر می‌رسد که روند توسعه‌ی Call of Duty 2022 بهتر از نسخه‌های قبلی این فرنچایز پیش می‌رود. با این حال، تک تک این اطلاعات صرفا حکم یک شایعه را دارند و تا وقتی که کمپانی اکتیویژن چیزی را رسما اعلام نکند، نمی‌توانیم در مورد صحت داشتن یا کذب بودن آن‌ها چیزی بگوییم. تنها چیزی که می‌دانیم، این است که به روال هر سال، نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty در فصل پاییز منتشر خواهد شد که این بار Infinity Ward توسعه‌ی آن را بر عهده دارد.

نکته: تصویر پست تزیینی می‌باشد.

منبع: GamingBolt

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *