اخبار, بازی های آینده, مجله بازی, ویدیو

تاریخ عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 مشخص شد

تاریخ عرضه کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

اکتیویژن در تریلر جدید از تاریخ عرضه کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 و شخصیت های بازی پزده برداشت

اکتیویژن با تریلری جدید تاریخ عرضه کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 را اعلام کرد و از کاراکترهای مختلف رونمایی کرد و اعلام شد که بازی در 28 اکتبر 2022 منتشر خواهد شد. تریلر در حالتی غیرمتعارف تصاویری از کاراکترهای مختلف بر روی کشتی را نشان می‌دهد و نهایتا هم چهره کاراکتر محبوب سری یعنی «گوست» این بخش را به کمال می‌رساند. تریلر همچنین از ظاهر «کاپیتان جان پرایس»، «جان سوپ مک تاویش»، «کایل گاز گاریک» و کاراکتری جدید و مکزیکی پرده برمی‌دارد که در کنار هم Task Force 141 را تشکیل می‌دهند.

این تاریخ عرضه کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 تا حدی به شایعه نمایش این بازی در رویدادی تابستانی قوت می‌بخشد. معمولا اکتیویژن همیشه بازی‌های خود را در رویدادهای PlayStation و یا Xbox به نمایش می‌گذارد، اما نباید از یاد ببریم که امسال رویداد Summer Games Fast Live هم برگزار می‌شود و محتمل‌ترین میزبان از Call of Duty خواهد بود.

rsz_photo_2022-05-24_21-50-04

همه این‌ها در بحبوحه خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت انجام می‌شود که شامل فرانچایز Call of Duty  هم می‌شود. البته این معامله نهایی نشده و هنوز در مرحله بررسی نهادهای نظارتی قرار دارد، اما با این حال مایکروسافت اعلام کرده که به انتشار Call of Duty بر روی PlayStation ادامه خواهد داد. گزارش‌هایی مبنی بر آزارهای کارمندان درست پیش از این خرید منتشر شد و تا حد زیادی ارزش سهام اکتیویژن را کم کرد و باعث شد تا اکتیویژن از The Game Awards 2021 اخراج شود.

منبع: gamespot

 ویدیو رونمایی از تاریخ عرضه کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *