بازی های آینده, مجله بازی

تاریخ انتشار ویدیوگیم جوجوتسو کایسن!

تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن

تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن

با سلام به طرفدارن نخل مارکت. این مقاله برای دوستاران انیمه و بازی تهیه شده است. در این مقاله به تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن ، حواشی و داستان ان میپردازیم. لطفا تا اخر مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه انیمه جوجوتسو کایسن

جوجوتسو کایسن(به فارسی: نبرد جادویی)برای اولین بار به صورت مانگا(مانگا: کتاب داستان های ژاپنی سیاه و سفید که در سراسر دنیا علاقه مندان زیادی رو به همراه دارد)در سال 2018 در هفته نامه شونن جامپ شوئیشا به صورت سریالی توسط گِگه آکوتامی نوشته و عرضه شد، سپس با توجه به فروش و استقبال مردم از این مانگا شرکت انیمه سازی MAPPA در سال 2020 اولین قسمت این انیمه ی جذاب را به طور رسمی منتشر کرد.

تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن

داستان انیمه جوجوتسو کایسن

یوجی ایتادوری یک نوجوان با قدرت بدنی فرا انسانی که برای نپیوستن به تیم دومیدانی مدرسه اش به کلوپ تحقیقات مخفی مدرسه اش می‌پیوندد تا به هنگام تمام شدن زمان مدرسه زمان فعالت های کلوپ هم تمام بشوند تا بعد از مدرسه به ملاقات پدر بزرگ خود که در بیمارستان برود.

دوستان یوجی که با او در یک باشگاه فعالیت میکردنن پس از یافتن طلسم سطح بالایی تصمیم میگرند که بعد از پایان مدرسه در مدریه بمانند و ان را باز بکنند فارق از اینکه اطلاع داشته باشند که این طسم چقدر خطرناک است.

ان ها بسته بندی عجیبی که باعث خنثی شدن این نفرین میشد را باز کردند که در پی این اقدام انها، مدرسه ی انها توسط موجودات شبح مانند مورد حمله قرار می‌گیرد که به نفرین معروف هستند.

ایتتادوری یوجی که در راه بازگشت به خانه بود متوجه وجود اتفاق های  عجیبی در مدرسه میشود که در پی این اتفاقات برای محافظت از دوستانش، انگشت پوسیده را می‌خورد و نفرین می‌شود و نام نفرین سوکونا ریومن است. وی بعداً تحت آموزش گوجو ساتورو به هنرستان فنی جوجوتسو در شهر توکیو می پیوندد و در آنجا تحت نوعی حکم اعدام قرار گرفت که تا زمانی که تمام انگشتان سوکونا را مصرف نکند، این حکم اجرا نشود. به منظور کشتن همزمان خود و سوکونا به حالت تعلیق درآمده است. البته هر چه انگشتان بیشتری را بخورد قدرت سوکونا بیشتر می‌شود و ممکن است که دیگر اختیار بدنش را نداشته باشد.

تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن

تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن

شرکت بازی سازی Bandai Namco به همراه استودیوی Byking با انتشار تریلری با عنوان Jujutsu Kaisen: Cursed Clash و انتشار بیانه ای به دنبال ان تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن را اعلام کردند که در 13 بهمن ماه 1402 به طور رسمی عرضه ی بازار میشود.

این بازی قرار است برای کنسولPS4,PS5،ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر های شخصی عرضه بشود.

بازی Jujutsu Kaisen Cursed Clash تنها در کشور ژاپن به صورت دیسک ارائه میشود و در باقی کشور ها به صورت دیجیتال عرضه میشود

تاریخ انتشار بازی جوجوتسو کایسن

انواع نسخه های بازی جوجوتسو کایسن

نسخه استاندارد:
 • بازی اصلی
 • پاداش پیش‌خرید بازی که شامل ست لباس Jujutsu High First-Year می‌شود
نسخه دیجیتال دیلاکس:
 • محتویات نسخه استاندارد
 • بسته الحاقی Hidden Inventory/Premature Death
 • مینی گیم بیسبال جوجوستا ۲۰۲۴
نسخه دیجیتال آلتیمیت:
 • محتویات نسخه دیلاکس
 • آرت بوک دیجیتالی و ساندترک‌های بازی
 • ست لباس Anime End Theme

محصولات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *