اخبار, مجله بازی

دسته دوال سنس باعث می شود تجربه demons souls فوق العاده باشد

دسته دوال سنس باعث می شود تجربه demons souls فوق العاده باشد
می توان گفت یکی از مورد انتظار ترین بازی های پلی استیشن 5 demons souls است این بازی برای کسانی که در نسل هفتم آنرا تجربه کرده‌اند نوستالژیک و برای کسانی که حالا قصد تجربه آن را دارند فوق العاده خواهد بود.
اما نکته قابل توجه درباره این بازی بهره گیری آن از قابلیتهای دوال سنس است.
که تجربه demons souls خاص و جذاب میکند.
در تجربه این بازی می توانیم بگوییم نبرد های نزدیک و احساس خواهید کرد که در جهنم هستید بازخورد انطباقی R2و L2 باعث افزایش تنش در نبردها خواهد شد زمانی که به شما حمله می شود بسته به اینکه ضربه حریف به صلاح شما یا زره یا بدنتان وارد شود دوال سنس عکس العمل متفاوتی را به نمایش می گذارد در جای‌جای بازی حس لامسه شما به خاطر وجود دوال سنس دچار تغییرات خواهد شد به جرأت می توانیم بگوییم ترکیب دوال سنس و demons souls احساس نسل هفتم و نسل جدید را به شما خواهد داد.
استودیو سازنده نسخه بازسازی شده تغییرات فوق‌العاده‌ای به وجود آورده است اما بزرگترین تغییر در این بازی پشتیبانی از قابلیت های منحصر به فرد دوال سنس است این قابلیت ها باعث می شود تجربه بازی فانتزی داشته باشید شما از تمام جزئیات بازی لذت خواهید برد علت زدن راه رفتن و حتی خراب کردن شبکه در بازی لذت بخش و منحصر به فرد خواهد بود.
یکی از زیباترین صحنه ها در بازی زمانی اتفاق می‌افتد که یک اژدهای وحشی به شما حمله می کند و لرزش بسیار شدیدی را از دوال سنس احساس می کنید.
به طور کلی اگر قصد خرید پلی استیشن ۵ را دارید و یا تا به حال آن را خریداری کرده‌ اید به هیچ عنوان خود را از تجربه بازی demos souls محروم نکنید.

خرید دسته PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *