مجله بازی, مقالات

ایکس باکس سری اس آینده درخشانی دارد

ایکس باکس سری اس آینده درخشانی دارد
کوچکترین کنسول ایکس باکس ساخته شده توسط مایکروسافت بازار آمده و قطعاً این کنسول یکی از بهترین ایده های این کمپانی موفق بوده است
ایکس باکس سری اس یک محصول بسیار مناسب در زمان مناسب است
ماشین گیم پس مایکروسافت با قیمت فوق العاده و ابعاد خاص کنسولی دوست داشتنی است.

بازی های نسل بعدی با بودجه کم و به سبکی نوین :

بالاخره نسل نهم بازی های ویدیویی از راه رسید نسل جدیدی که پر از خلاقیت است مایکروسافت بعد از شرکت در نسل قبل این بار با ایده‌های جدیدی پا به میدان مسابقه گذاشته است ایکس باکس سری اس  را می توان تحقق رویای مایکروسافت دانست کنسولی جذاب و کوچک که میتواند بازی های نسل نهم را روان اجرا کند.
ایکس باکس سری اس آینده درخشانی دارد
حال که کمترین قیمت بازی های نسل نهم ۶۰ دلار است مایکروسافت با سرویس گیم پس خود توانست پنجره متفاوت به بازی های نسل نهم خلق کند.
 سرویس گیم پس هر روز پر بار تر می‌شود با اضافه شدن استودیوهای جدید مانند bethesda و ملحق شدن EA access به سرویس گیم‌پس رویای تحقق این سرویس بزرگتر شده است.
با دانستن این موضوع حالا بهتر از قبل می‌دانیم که دلیل ساخت ایکس باکس اس چیست و فلسفه تولید آن از کجا آمده است
این کنسول در اصل ماشین پس است.
کنسولی به قیمت ۳۰۰ دلار که بسیار کاربردی است این کنسول دوست داشتنی از هارد اس اس دی پشتیبانی می کند به همین دلیل توانایی اجرای تمامی بازی های نسل نهم را دارد تنها با یک تفاوت رزولوشن ۱۴۴۰p که 4k واقعی نیست اما واقعاً این مسئله چقدر اهمیت دارد در جواب باید بگوییم برای کسانی بسیار زیاد و برای خیلی های دیگر کم اهمیت است به طور کلی همه کسانی که از کنسول های بازی استفاده می کنند گیمرهای تمام عیار نیستند و افرادی هستند که صرفاً به چشم یک سرگرمی به آن نگاه می کنند پس جای تعجب ندارد که رزولوشن4k  برای هر کس مهم نیست
ایکس باکس سری اس نیاز یک گیمر تمام عیار را برآورده نمی‌کند اما خرید هوشمندانه ای برای اکثریت کسانی است که کنسول بازی خود به عنوان یک سرگرمی نگاه می کنند.
نکته قابل توجه پشتیبانی ایکس باکس سری اس از تمامی امکانات برادر بزرگتر خود ایکس باکس سری ایکس است.
۱- پشتیبانی از بازی های نسل قبل
۲- پشتیبانی از لوازم جانبی نسل قبل مانند کنترلر

مقایسه پلی استیشن ۵ با ایکس باکس سری اس:

آیا رزولوشن  ۱۴۴۰p ما را در نسل قبل نگه می‌دارد؟

بازاریابی مایکروسافت در سال های اخیر فوق العاده بوده و میتوان با اطمینان کامل گفت که ساخت و طراحی کنسول ایکس باکس سری اس با توجه به تجربه مایکروسافت در امر بازاریابی آن بوده است .
مایکروسافت معتقد است که رزولوشن ۱۴۴۰p گیمر ها را در نسل قبل نگه می دارد. به نظر آنها وضوح تصویر تا حد زیادی بستگی به نمایشگر دارد و در اکثر نمایشگر ها تفاوتی بین وضوح تصویر ایکس باکس سری ایکس ، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اس وجود ندارد.
آینده ایکس باکس سری اس درخشان است . این کنسول همه آن چیزی که از آن انتظار می رود را بر آورده میکند.
شاید فروش کنسولی آن پایین تر از بقیه باشد اما با توجه به دلیل ساخت این کنسول میتوان متوجه شد که آینده آن درخشان خواهد بود.

کنسول بازی Xbox series S

18,280,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *