اخبار, مجله بازی

استراتژی سونی برای مقابله با گیم پس

پلی استیشن ۵ جوابی برای ایکس باکس گیم پس خواهد داشت

بر اساس گفته های رئیس بخش سونی رایان بر روی جوابی برای سرویس ایکس باکس گیم پس کار میکند
 مجله روسی tass در مصاحبه‌ای با آقای جیم رایان از او پرسید که چگونه سونی قصد دارد با سرویس گیم‌ پس ایکس باکس سری ایکس مقابله کند و در جواب آقای رایان گفت:
در حقیقت خبر در راه است اما نه برای امروز
تا حدودی جیم رایان در تضاد با صحبت‌های او در ماه سپتامبر درباره عرضه پلی استیشن ۵ قرار می گیرد در مصاحبه‌های گوناگون گفته بود که تعرفه گیم پس را برای پلی استیشن مناسب نمی‌دانند و این سیستم برای سیاست هایی که برای پلی استیشن وجود دارد منطقی نمی داند او در مصاحبه‌ای گفته بود :
برای ما داشتن یک لیست از بازی‌های در دسترس، پلتفرم را تعریف نمی‌کند. همان‌طور که متوجه شدید، رویکرد ما به بازی‌های کاملاََ به‌روز و عناوین فوق‌العاده اشاره دارد. ما قبلاََ نیز این بحث را داشته‌ایم، قرار نیست ما در آینده بازی‌های جدید خود را در قالب یک سرویس اشتراکی عرضه کنیم. توسعه‌ی بازی‌های ما بیش از ۱۰۰ میلیون دلار هزینه دارند و ما ارائه‌ی بازی‌های ۱۰۰ میلیون دلاری را در یک سرویس اشتراکی مناسبی نمیبینیم.
ما می‌خواهیم بازی‌های خود را حتی بزرگ‌تر و بهتر کنیم و امیدوار هستیم که در یک مرحله‌ی خاص دائمی‌تر شوند. بنابراین برای ما اضافه کردن آن‌ها در یک سرویس اشتراکی آن هم در روز اول عرضه هیچ منطقی به دنبال ندارد. برای سایر شرکت‌ها در شرایط مختلف این ممکن است که منطقی به نظر برسد اما برای ما چنین نیست. ما قصد داریم اکوسیستم خود را گسترش دهیم و رشد کنیم و قرار دادن سرویس‌های اینچنینی و پیش گرفتن مدل سرویسی با ما سازگار نیست
از طرفی شرکت مایکروسافت با خریدهای جدید و آوردن  EA access به گیم پس و اضافه کردن بازی های بزرگ کسب و کار خود در زمینه ایکس باکس گیم را گسترش داده و آنرا تمرکز اصلی خود قرار داده است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *