مجله بازی, اخبار

تا سال 2023 خبری از حالت Master League نیست

حالت Master League

آنطور که پیداست حالت جذاب و محبوب Master League تا شروع سال جدید میلادی به بازی Efootball شرکت Konami، اضافه نخواهد شد و طرفداران باید برای تجربه آن، مبلغ اضافه‌ای را پرداخت کنند.

اکانت رسمی توییتر بازی Efootball، با به اشتراک گذاشتن یک توییت از برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این عنوان و محتویاتی که قرار است در فصل‌های تابستان، زمستان و سال آینده برای این عنوان در دسترس قرار بگیرد، رونمایی کرد. تا کنون، تنها محتوایی که برای عرضه در سال 2023 میلادی این بازی لیست شده، حالت Master League است. بخش جذابی که بسیاری از طرفداران از نبود آن در زمان انتشار اولیه بازی، بسیار تعجب کردند و آنطور که به نظر می‌رسد، حالت Master League بازی Efootball به صورت رایگان در اختیار همه‌ی کاربران قرار نخواهد گرفت و باید برای دسترسی به آن، پول بیشتری پرداخت کرد.

از دیگر ویژگی‌های جدیدی که انتظار می‌رود در تابستان پیش رو به صورت یک آپدیت رایگان به بازی اضافه شود، حالت Lobby Match Mode است که به بازیکنان اجازه می‌دهد با تشکیل مسابقات آنلاین دلخواه، با تیم‌های رویایی خود با سایر کاربران به رقابت بپردازند. پشتیبانی از ویژگی Cross-Platform و همچنین « بهبودهایی در عملکرد گیم پلی»، قرار است در زمستان امسال به بازی افزوده شود که البته توییت منتشر شده، اطلاعات زیادی در مورد جزئیات آن به ما نمی‌دهد. طبق گفته‌های سازندگان، این بروزرسانی‌ها در پاسخ به نظرات و انتقادات طرفداران، تهیه و برنامه ریزی شده و این بدان معناست که باید در ماه‌های آینده، شاهد عرضه حالت‌ها و ویژگی‌های جذاب و جدیدتری به بازی Efootball، باشیم.

بازی Efootball در حال حاضر برای پلتفرم‌های PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

منبع : IGN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *