اخبار, مجله بازی

لو رفتن battle pass چپتر سوم بازی fortnite

چپتر سوم بازی fortnite

اطلاعات لو رفته از چپتر سوم بازی fortnite نشان از map جدید با نکات متنوع خیلی جالبی مثل چادر کمپ (camping tent) برای مخفی کردن item‌هایی که در بازی دارید، گردباد و ویژگی دیگر میدهد که در اینجا به آن‌ها می‌پردازیم!

حالا دیگر به آخرهای chapter 2 رسیدیم ولی در همین حین trailer و ویدیویی که از chapter 3  لو رفته، حاکی از تغییرات گسترده map با اضافه شدن مکان‌هایی جالب در map است. علاوه بر آن قابلیت جدیدی مثل سر خوردن (sliding) اضافه شده و حتی خودنمایی مرد عنکبوتی نیز خالی از توجه نیست!

مردعنکبوتی با پیش قدم شدنش در بازی فورتنایت قابلیت حرکت جدید تارزدن را به بازی اضافه کرد. علاوه بر سازه‌های جدید و outfit‌های مختلف برای مردعنکبوتی، skin‌های جدید دیگری مثل marcus  و kait از بازی gears of war  هم در battle pass این فصل حضور دارند.

آیتم های جدیدی مثل چادر کمپ برای مخفی کردن آیتم هاتون برای match‌های بعدی و فواره‌ای که بهتون shield میدهد نیز در این چپتر اصافه شده‌اند!. اما جالب‌تر از این‌ها تغییرات آب هوایی خشن مثل گردباد‌های غول آسا هستند که تمام وسایل نقلیه درون بازی را از زمین جدا می‌کنند. ولی شما میتوانید با glider خودتون در حالی که رعد و برق‌های توی آسمان رو تماشا میکنین از این گردباد منفعتی به سود خودتون بدست بیاورید. چپتر 3 فورتنایت انتظار میرود که این هفته برای پلتفرم‌های Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC and Nintendo Switch عرضه بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *