بازی های آینده, مجله بازی

بسته الحاقی God of war Ragnarok

بسته الحاقی God of war Ragnarok

بسته الحاقی God of war Ragnarok

پس از انتشار بازی God of War Ragnarok قرا بود که شرکت Santa Monica Studio و کارگردان ان هیچگونه DLC یا بسته الحاقی برای این بازی منتشر نشود.

اما طبق اخباری که امروز بعد از ظهر لیکر معروف به نام The Snitch بر روی اکانت توییتر خود منتشر کرده شایعه های زیادی را به وجود اورده است که شرکت ساناتامونیکا درحال ساخت یک DLC(بسته‌ی الحاقی)است و هیچ گونه خبر دیگری از جمله زمان ان را فاش نکرده است.

یکی از دلایلی که این خبر بسیار وایرال‌شده این است که اسنیچ در گذشته تصاویر درستی را از بازی Rise of the Ronin لیک کرده است و همین طور قبلاً تعدادی اسکوپ دقیق داشته است.

بسته الحاقی God of war Ragnarok

God of war Ragnarok بعد از عرضه بر روی کنسول ps5 و ps4 به یک موفقیت چشم گیر برای سونی تبدیل شد است. زیرا این سری بازی God of War نه تنها از طرف منتقدین و طرفدارن مورد استقبال زیادی قرار گرفته بلکه حتی رکورد فروش پلی استیشن را شکسته است. اکنون بنظر میرسد که شرکت سونی راه شرکت راکستار را در پیش گرفته است و قصد دارد که نهایت استفاده را از فروش فوق العاده God of war  Ragnarok بکنند.

باید اشاره کرد که بسته الحاقی God of war Ragnarok هنوز منتشر نشده است ولی با این حال میتوان یکسری چیز هار باتوجه به روند ساخت DLC های مختلف و شرکت سانتامونیکا پیش بینی کرد.

تاریخ عرضه

برخی منابع نشان می‌دهند که بسته الحاقی God of war Ragnarok در سال 2024 یا 2025 عرضه خواهد شد که این تاریخ ممکن است جلو تر یا عقب تر برود که همه این ها به این بسگی دارد که این DLC چه حجمی دارد و قرار است که چه تغییراتی را در بازی ایجاد کند. اما تنها چیزی که به طور قاطع میتوان گفت همه ی این اخبار همه شایعه هستد و به طور رسمی هنوز چیزی منتشر نشده تاریخ دقیق آن نامعلوم است.

داستان بازی God of war Ragnarok

همان طور که میدانید God of War Ragnarok به عنوان ادامه‌ای برای بازی God of War 2018 عرضه شده است و داستان بازی دربارهٔ رویداد‌های پس از پایان بازی قبلی خواهد بود و به ماجراجویی‌های کراتوس و پسرش آترئوس در جستجوی خدایان نورس خواهند بود.

بسته الحاقی God of war Ragnarok

گرافیک و گیم‌ پلی

با توجه به قابلیت های قدرتمند کنسول پلی‌استیشن ۵، انتظار می‌رود کهDLC بازی God of War Ragnarok گرافیک بالاتر داشته باشد و سطح جزئیات بالاتری نسبت به نسخه ی قبلی خود داشته باشد. و باید اشاره کرد به اضافه شدن عناصر جدید در گیم‌پلی و سامانه‌های مبارزه ای که نیز احتمالاً در نظر گرفته شده است.

باید این احتمال را بدهیم که ببسته الحاقی God of war Ragnarok احتمالاً فقط بر روی کنسول پلی‌استیشن 5 قابل اجرا خواهد بود و برای کنسول‌های دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *