مجله بازی

آیا برای بازی گاد اف وار رگناروک DLC عرضه می‌شود؟

DLC گاد اف وار رگناروک

DLC گاد اف وار رگناروک

در ابتدا بهتر است راجب DLC صحبت کنیم؛

همانطور که می دانید دی ال سی DLC مخفف کلمات “Downloadable Content” که به معنای “محتوای قابل دانلود” می باشد. دی ال سی عبارتند از محتوای اضافه ای که پس از ارائه بازی، شرکت سازنده در اختیار دارندگان آن بازی می گذارند. با دانلود دی ال سی می توانید مرحله ای جدید، سلاح یا لباسی جدید و یا حتی اسکین جدیدی تجربه کنید. بهتر است بدانید که بعضی DLC ها رایگان و بعضی ها پولی در اختیار کاربران قرار می گیرند.

آیا خدای جنگ رگناروک هم دی ال سی دارد؟ هنوز جواب قطعی نمی توان داد! بهتر است بدانید که در هیچکدام از نسخه های بازی خدای جنگ، هیچ دی ال سی وجود نداشته، چون سانتا مونیکا روش بازی سازی متفاوتی دارد و همیشه روشی دارد که در آن یک پکیج کامل به شما می دهد که شامل همه داستان، کاراکترها و سلاح های مورد نیاز به شماست و شما را مجبور به پرداخت پول اضافه نمی کند.

d80d1cadc5c2cef92ca5279dd9896599 L

شما فکر کنید پس از عرضه بازی گاد اف وار رگناروک، سونی یک دی ال سی با این مضمون بدهد، که بشود با کاراکتر آترئوس بازی کرد و کنترل آن را برعهده گرفت. یا بازی کردن در محیط های جدید هم می تواند دی ال سی جذابی باشد. اما باز هم از این قضیه دور نشویم که سانتا مونیکا به اصطلاح همیشه کاربلد بوده و سیاست آنها در دی ال سی نیست و سعی می کند نسخه کامل بازی را در اختیار طرفدارانش بگذارد. البته این بدین معنی نیست که هر استودیویی دی ال سی عرضه می کند، موفق نیست!

از آنجایی که برای بازی گاد اف وار 2018 هیچ دی ال سی داستانی عرضه نشد، نباید زیاد امیدی به ساخته شدن DLC گاد اف وار رگناروک داشته باشیم، چون همانطور که گفتیم؛ طبق سیاست های کاری سانتا مونیکا، آنها بازی را کامل عرضه می کنند مگر آنکه در این مورد استثناء قائل شوند و از آنجایی که گاد اف وار همیشه یک بازی داستان محور بوده، طرفدارانش را با یک دی ال سی داستانی سورپرایز کنند.

DLC گاد اف وار رگناروک می تواند شامل کاراکتر های کاملا جدید باشد و حتی شاید نیازی نباشد که با کریتوس و آترئوس بازی کنیم! در کل احتمالات وجود دی ال سی وجود دارد و مخصوصا نسبت به فروش بازی، هر چقدر گاد اف وار رگناروک بیشتر بفروشد، انگیزه سونی برای ساخت یک دی ال سی افزایش می یابد.

God of War Ragnarok555

در نتیجه بهتر است فعلا فقط امیدوار باشیم تا گذر زمان به ما ثابت کند که کدام یک از این اتفاقات میوفتد؟ گاد اف وار رگناروک با همان سبک قبل قرار نیست دی ال سی بسازد، یا طرفدارانش را با دی ال سی های جذاب سورپرایز می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *