مجله بازی, نقد و بررسی

نقدها و نمرات God of war ragnarok

نقدها و نمرات بازی گاد اف وار رگناروک

نقدها و نمرات بازی گاد اف وار رگناروک God of War Ragnarok

مجموعه گاد اف وار را می توان یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های صنعت بازی های ویدیویی شناخت که می توان این مجموعه را گل سر سبد بازی های هک اند اسلش نامید. سانتا مونیکا سازنده‌ی مجموعه بازی های گاد اف وار، در نسخه 2018 آن دست به تغییرات بزرگی زد و کریتوس را با ظاهری تنومند تر و پخته تر ساخت. بعد از نسخه 2018 و چهارم، کاربران را تشنه تر از قبل کرده و همه منتظر نسخه آخر آن یعنی گاد اف وار رگناروک بودند.

گاد اف وار رگناروک 18 آبان 1401 برای پلتفرم پلی استیشن و ویندوز عرضه می شود و از آنجا که این بازی کاملا انحصاری سونی می باشد برای ایکس باکس اجرا نمی شود. نسخه رگناروک متفاوت تر، جهانی بزرگتر با گیم پلی ای جذاب تر از جمله مواردیست که سانتا مونیکا به آنها اهمیت زیادی بخشیده. از گاد اف وار رگناروک به عنوان غول سونی یاد می کنند.

گاد اف وار رگناروک، در فهرست سایت متاکریتیک با نمره 94 دومین بازی سال 2022 پایین تر از الدن رینگ شناخته می شود.

نمرات بازی گاد اف وار رگناروک

در ادامه نمرات منتشر شده رگناروک را مشاهده می کنید:
IGN:10/10

گاد اف وار رگناروک باعث شده که هم رده های آن فانی بنظر برسند زیرا رگناروک یک سقف جدیدی از بازی های ویدیویی را بنا می کند.

VGC: 10/10

تجربه‌ی God of war ragnarok واقعا واجب است. با بازیگری فوق العاده، داستانی بی نظیر و پایانی غیر منتظره، سانتا مونیکا را به اهداف خود رسانده است.

Sector.sk: 9.5/10

قطعا یکی از بهترین بازی های 2022 محسوب می شود و اثریست که تا مدت ها فراموشش نخواهید کرد. این بازی کیفیت خروجی بی نظیری دارد و باعث می شود برای همه لذت بخش خواهد بود.

Gamespot: 9/10

گاد اف وار رگناروک ثابت کرده، که تیم نویسندگی سانتا مونیکا از بهترین های صنعت گیم است.

ZTGD: 8.5/10

گاد اف وار ragnarok یک بازی بی نظیر است. لحظاتی از بازی را تماشا کردم و در حیرت بودم و در مقابل لحظاتی هم بودند که فکر می کردم بازی تمام تلاشش بر این است که از بازی لذت ببرم.

Metro game central: 8/10

اولین حسی که از این بازی به ما منتقل شد که این بازی، خیلی بیشتر از قبل ایراد دارد، اولین حسی که از این بازی به ما منتقل شد واقعا همین بوده! اما بگویم که شخصیت پردازی بازی و رفتار بین کاراکترهای بازی استادانه نوشته شده است.

یک فکر در مورد “نقدها و نمرات God of war ragnarok

  1. آلما گفت:

    👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  2. matin گفت:

    مایل به بهترین بازی سال؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *