مجله بازی, اخبار, بازی های آینده

شایعه: تاریخ انتشار God of War Ragnarok لو رفت

تاریخ انتشار God of War Ragnarok

تاریخ انتشار God of War Ragnarok

بازی God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۰ با انتشار تیزر کوتاهی معرفی شد و اعلام شد که این بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. اما چند ماه بعد، استودیو Santa Monica اعلام کرد که با توجه به شرایط دورکاری و شیوع کورونا، تاریخ انتشار God of War Ragnarok تا سال ۲۰۲۲ عقب افتاده است. از آنجایی که هایپ زیادی پیرامون بازی مورد انتظار God of War Ragnarok وجود دارد، این زمان اضافه به سازندگان کمک می‌کند تا بازی را بیشتر از قبل پالیش کنند.

حتی پس از انتشار تریلر معرفی بازی، تاریخ عرضه‌ی دقیق آن اعلام نشد و سونی هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از اینکه بازی در چه ماهی از سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد ارائه نداده است. با این حال، اخیرا برخی از مراجع مدعی شده‌اند که تاریخ عرضه‌ی دقیق بازی لو رفته است. به طور دقیق‌تر، گزارش شده که تاریخ انتشار God of War Ragnarok از طریق دیتابیس پلی‌استیشن فاش شده است.

گزارشات حاکی از آن است بازی God of War Ragnarok در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ (۸ مهر ۱۴۰۱) عرضه خواهد شد. ممکن است که این تاریخ انتشار صرفا یک Placeholder باشد یا به معنای این باشد که God of War Ragnarok در فصل پاییز عرضه می‌شود. اما با این حال امکان واقعی بودن این تاریخ انتشار نیز وجود دارد. احتمالا طرفداران God of War باید چند ماهی منتظر بمانند تا به کاذب بودن یا واقعی بودن این تاریخ پی ببرند، اما در هر صورت این تاریخ انتشار با عقل جور در می‌آید.

۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ جمعه است و می‌دانیم که اغلب بازی‌ها معمولا در روزهای سه‌شنبه یا جمعه عرضه می‌شوند؛ پس از این لحاظ مشکلی در این تاریخ انتشار وجود ندارد. علاوه بر این، انتشار بازی God of War Ragnarok در اوایل فصل پاییز کاملا منطقی بنظر می‌رسد. صرف نظر از اینکه اکثر کمپانی‌ها بزرگ‌ترین بازی‌های خود را در فصل پاییز عرضه می‌کنند، انتشار God of War Ragnarok در فصل پاییز، فاصله‌ای را با زمان عرضه‌ی بقیه‌ی انحصاری‌های بزرگ سونی مثل Horizon Forbidden West یا Gran Turismo 7 ایجاد می‌کند.

به طور دقیق‌تر، بازی Horizon Forbidden West در ماه فوریه، بازی Gran Turismo 7 در ماه مارس و بازی Forspoken در ماه می عرضه خواهند شد. نیمه‌ی نخست ۲۰۲۲، تراکم زیادی از لحاظ تعداد بازی‌های عرضه شده خواهد داشت، در نتیجه کاملا منطقی است که سونی تاریخ انتشار God of War Ragnarok را به نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲ موکول کند. بازی God of War Ragnarok به طور میان‌نسلی برای هر دو کنسول PS4 و PS5 عرضه خواهد شد.

منبع: Game Rant

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *