اخبار, تازه ها, مقالات

رکورد فروش گاد اف وار رگناروک تا به حال!

فروش گاد اف وار رگناروک

آمار ها و رکورد فروش گاد اف وار رگناروک

بعد از مدت ها صبر و انتظار گیمرها، پس از چهار سال از نسخه قبلی گاد اف وار 2018، سرانجام در نوامبر 2022 گاد اف وار رگناروک راهی بازار شد. همانطور که انتظار می رفت، این بازی انتشار موفقی را تجربه کرد و به لطف گیم پلی شگفت انگیز و داستانی که شما را مشغول خود می کند، حسابی مورد استقبال گیمرها قرار گرفت.

سونی پس از گذشت چند ماه اعلام کرد که بازی محبوب گاد اف وار رگناروک در هفته ابتدایی خود به فروش 5.1 میلیون نسخه ای دست پیدا کرده است. این بازی ویدیویی حتی از لست اف آس پارت 2 هم سبقت گرفت، لست آف آس از وقتی که منتشر شد، جزو پرفروش ترین بازی های سونی محسوب می شود. فروش بالای گاد اف وار رگناروک، با توجه به فروش نسخه قبلی خود، دور از انتظار نبود. نکته‌ی جالب این است که این رکورد، فقط شامل نسخه فیزیکی آن می شود.

جالب است بدانید که نسخه قبلی گاد اف وار در آگوست 2021، بیش از 19.5 میلیون نسخه فروش داشته است. این فروش برای یک بازی که انحصاری یک پلتفرم است، بی نظیر است.

گاد اف وار رگناروک هم اکنون بالاترین نمره متاکریتیک را در میان بازی های انحصاری سونی، را داراست. موفقیت های این نسخه بازی فقط در این موارد خلاصه نشده و بازی در زمینه تعداد بیننده در شبکه توییچ نیز رکورد زده است. با توجه به گزارشات اخیر، تعداد بینندگان گاد اف وار رگناروک از مرز 490 هزار نفر نیز عبور کرده است. علاوه بر این ها، گفته شده است که گیمرها، تا به امروز بیش از 18 میلیون ساعت، گیم پلی بازی را تماشا کرده اند.

اگر بازی گاد اف وار رگناروک با همین سرعت به پیشرفت خود ادامه دهد، قطعا رکوردهای بیشتری را به ثبت می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *