آموزش, پیشنهاد سردبیر, مجله بازی, مقالات

سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7

سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7
فرمان بازی PXN V9

با وجود اینکه رانندگی با ماشین‌های کلاسیک و ماشین‌های وینتیج بسیار لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است، اما گاهی اوقات هیچ چیزی جای سرعت بالا را نمی‌گیرد. بازی Gran Turismo 7 در این مورد ما را ناامید نمی‌کند و بیش از ۴۰۰ نوع ماشین مختلف را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. اگرچه همه‌ی آن‌ها از سرعت برق‌آسایی برخوردار نیستند، اما در مدت زمان کوتاهی می‌توانند تجربه‌ی فان و سرگرم‌کننده‌ای را برایتان به ارمغان بیاورند.

جای تعجبی ندارد که سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7 قیمت بالایی داشته و بلافاصله در دسترس بازیکنان قرار نمی‌گیرند. با برخورداری از میزان اعتبار کافی و پیشروی در بخش کمپین بازی، بازیکنان کم‌کم می‌توانند به این سوپراسپورت‌های محبوب دسترسی پیدا کنند. تقریبا همه‌ی این ماشین‌ها توسط مشهورترین و بهترین برندهای خودروسازی جهان طراحی شده‌اند و احتمالا با نام‌ آن‌ها آشنایی دارید. در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7 را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7

۱۰- Jaguar VGT Coupe

 

قدرت: ۱۰۰۴ اسب بخار

Jaguar VGT Coupe

Jaguar VGT Coupe یک خودروی کانسپت است که به طور خاص برای پروژه‌ی Vision Gran Turismo طراحی شده است. این ماشین با ۱۴۰۰ کیلوگرم وزن، یکی از سنگین‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7 به شمار می‌رود، اما با موتور الکتریکی قدرتمند خود می‌تواند این مشکل را جبران کند. این دومین بار است که Jaguar VGT Coupe در فرنچایز Gran Turismo در دسترس قرار می‌گیرد. بار قبلی، این خودرو به عنوان بخشی از آپدیت ۱.۵ بازی Gran Turismo Sport برای بازیکنان ارائه داده شده بود.

چگونه خودروی Jaguar VGT Coupe را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند Jaguar VGT Coupe را از بخش Jaguar در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر بریتانیا پیدا کرد.

۹- Jaguar VGT Roadster

 

قدرت: ۱۰۰۴ اسب بخار

Jaguar VGT Roadster

Jaguar VGT Roadster یکی دیگر از خودروهای کانسپ می‌باشد که تحت پروژه‌ی Vision Gran Turismo ساخته شده است. اگرچه این ماشین کمی متفاوت به نظر می‌آید، اما کم و بیش شبیه به مدل کوپه است و هر دو ماشین می‌توانند در شرایط بهینه ۱۰۰۴ اسب بخار قدرت مفید داشته باشند. برخلاف مدل کوپه، شاهد حضور Roadster در بازی Gran Turismo Sport نبودیم و این اولین بار است که این ماشین در فرنچایز Gran Turismo در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

چگونه خودروی Jaguar VGT Roadster را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند Jaguar VGT Roadster را از بخش Jaguar در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر بریتانیا پیدا کرد.

۸- SRT Tomahawk S VGT

 

قدرت: ۱۰۰۶ اسب بخار

SRT Tomahawk S VGT

ماشین SRT Tomahawk S VGT برای اولین بار در نسخه‌ی ششم سری Gran Turismo ظاهر شد و در دسترس قرار گرفت. طراحی شیک و آیرودینامیک این ماشین به سرعت بیشتر آن کمک می‌کند و شاسی نسبتا سبک آن تضمین می‌کند که ذره‌ای از قدرت ۱۰۰۶ اسب بخاری هدر نمی‌رود. قطعا در بازی Gran Turismo 7 ماشین‌های سریع‌تری وجود دارد، اما احتمالا SRT Tomahawk S VGT در بین آن‌ها زیباترین باشد.

چگونه خودروی SRT Tomahawk S VGT را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند SRT Tomahawk S VGT را از بخش Dodge در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش آمریکا و زیر سرتیتر ایالات متحده پیدا کرد.

۷- FXX K ‘14

 

قدرت: ۱۰۳۴ اسب بخار

FXX K 14

بسیاری از مردم وقتی می‌خواهند در مورد سریع‌ترین ماشین‌ها بحث کنند، ابتدا برندهایی مثل فراری و لامبورگینی در ذهنشان تداعی می‌شود و تمایل دارند نمونه‌هایی از این دو برند را نام ببرند. در کمال تعجب، هیچ کدام از مدل‌های برند لامبورگینی در بین سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7 قرار نمی‌گیرند، اما حداقل یک مدل از برند فراری را می‌توانیم در این لیست بگنجانیم؛ خودروی FXX K’14 برای اولین بار است که در سری Gran Turismo حضور پیدا می‌کند و البته لازم است اشاره کنیم که قیمت بالایی نیز دارد. بنابراین بعید می‌دانیم که بسیاری از بازیکنان بتوانند در مدت زمان کوتاهی به آن دسترسی پیدا کنند.

چگونه خودروی FXX K’14 را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند FXX K’14 را از بخش Ferrari در Brand Central و با ۳.۶ میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر ایتالیا پیدا کرد.

۶- Porsche VGT

 

قدرت: ۱۰۹۸ اسب بخار

Porsche VGT

Porsche VGT یک خودروی کانسپت بسیار زیبا و ماحصل دهه‌ها خلاقیت و نبوغ آلمانی‌هاست که البته سرعت بسیار زیادی نیز دارد. درون این بدنه‌ی براق و شیک یک موتور الکتریکی توانمند قرار دارد که قدرتی در حدود ۱۰۹۸ اسب بخار ارائه می‌دهد. همانند خودروهای کانسپت Jaguar، خودروی Porsche VGT نیز وزن بالایی دارد. اما این موضوع کمک می‌کند تا هندلینگ ماشین به سطحی باورنکردنی برسد.

چگونه خودروی Porsche VGT را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند Porsche VGT را از بخش Porsche در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر آلمان پیدا کرد.

۵- McLaren VGT

 

قدرت: ۱۱۳۴ اسب بخار

McClaren VGT

خودروی McLaren Vision Gran Trismo یک غول پرسرعت و به معنای واقعی خیره‌کننده است. کسانی که بازی Gran Turismo Sport را بازی کرده‌اند باید بدانند که این ماشین از چه ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است، اما بازیکنان جدید پس از رانندگی با این ماشین قطعا به شوک فرو خواهند رفت. حداکثر قدرت موتور توربوی McLaren VGT حدودا ۱۱۳۴ اسب بخار قدرت است و سرعت بالایی را برای این ماشین به ارمغان می‌آورد. این ماشین پاسخی است به نیازهای افرادی که جنون سرعت دارند.

چگونه خودروی McLaren VGT را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند McLaren VGT را از بخش McLaren در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر بریتانیا پیدا کرد.

۴- SRT Tomahawk GTS-R VGT

 

قدرت: ۱۴۴۹ اسب بخار

SRT Tomahawk GTS-R VGT

خودروی SRT Tomahawk GTS-R VGT دومین مدل از برند Dodge SRT در این لیست است که با قدرت ۱۴۴۹ اسب بخاری خود جهش بزرگی را نسبت به McLaren فوق‌الذکر و مدل‌های قبلی نشان می‌دهد و همه‌ی آن‌ها را به حاشیه می‌راند. این ماشین وزن خیلی سبکی نیز دارد و موتور ۷ لیتری آن گشتاوری نزدیک به ۱۰۰ نیوتن متر را به ارمغان می‌آورد. گرچه SRT Tomahawk GTS-R VGT از زمان Gran Turismo 6 تا به الان در این سری حضور داشته است، اما حقیقتا رانندگی با این خودرو حس خاصی دارد و بسیار لذت‌بخش است.

چگونه خودروی SRT Tomahawk GTS-R VGT را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند SRT Tomahawk GTS-R VGT را از بخش Dodge در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش آمریکا و زیر سرتیتر ایلات متحده پیدا کرد.

۳- Bugatti VGT

 

قدرت: ۱۶۲۶ اسب بخار

Bugatti VGT

در دنیای واقعی Bugatti Veyron همان سرعتی را دارد که همه انتظار دارند. اما در دنیای بازی‌های ویدیویی، خودروی Bugatti VGT باعث می‌شود که مدل Veyron شبیه به یک Nissan Micra به نظر برسد. شاید این حرف کمی اغراق‌آمیز باشد و عده‌ای معتقد باشند که بهتر است آن را با پورشه ۹۱۱ مقایسه کنیم. اما در هر حال کسانی که به دنبال یک خودروی بسیار سریع در بازی Gran Turismo 7 هستند، به هیچ وجه از خودروی Bugatti VGT ناامید نخواهند شد.

چگونه خودروی Bugatti VGT را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند Bugatti VGT را از بخش Bugatti در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر فرانسه پیدا کرد.

۲- Jaguar VGT SV

 

قدرت: ۱۸۷۶ اسب بخار

Jaguar VGT SV

لاین‌آپ VGT برند Jaguar باعث شده است که بسیاری از خودروهای پرسرعت بازی Gran Turismo 7 به حاشیه رانده شوند. مدل جدید Jaguar VGT SV تقریبا دو برابر مدل‌های کوپه و رودستر قدرتمندتر است و با انجین ۱۸۷۶ اسب بخاری خود، در پیست‌های اتومبیل‌رانی به معنای واقعی خودنمایی می‌کند. رام کردن این غول وحشی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما بهرحال شاسی حجیم آن تا حدودی به هندلینگ بهتر کمک می‌کند.

چگونه خودروی Jaguar VGT SV را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند Jaguar VGT SV را از بخش Jaguar در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش اروپا و زیر سرتیتر بریتانیا پیدا کرد.

۱- SRT Tomahawk X VGT

 

قدرت: ۲۵۸۶ اسب بخار

SRT Tomahawk X VGT

SRT Tomahawk X VGT با اختلاف فاحش سریع‌ترین ماشین  بازی Gran Turismo 7 است. وقتی ویژگی‌های فنی ماشین‌های کانسپت را بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که واقعا دیگر امکان ندارد خودرویی بهتر از این پیدا کنیم. ظاهر این ماشین عجیب و غریب بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، اما درخشش واقعی Tomahawk X VGT در زیر کاپوت است. موتور ۷ لیتری آن می‌تواند تا ۲۵۸۶ اسب بخار قدرت داشته باشد و گشتاوری در حدود ۱۲۴ نیوتن‌ متر ارائه دهد. در دنیای واقعی، حتی فضانوردان نیز قادر نیستند نیرویی که این ماشین به بدن انسان‌ها وارد می‌کند را تحمل کنند! بازیکنان نیز باید از مهارت بسیار بالایی برخودار باشند تا بتوانند این اسب سرکش را رام کنند.

چگونه خودروی SRT Tomahawk X VGT را در بازی Gran Turismo 7 به دست بیاوریم؟

بازیکنان می‌توانند SRT Tomahawk X VGT را از بخش Dodge در Brand Central و با یک میلیون اعتبار خریداری کنند. این ماشین را می‌توان در بخش آمریکا و زیر سرتیتر ایالات متحده پیدا کرد.

بازی Gran Turismo 7 مدتی پیش به طور میان‌نسلی برای کنسول‌های PS4 و PS5 عرضه شد و هم‌اکنون می‌توانید آن را از فروشگاه نخل مارکت خریداری کنید. همچنین اگر از دارندگان اشتراک نخل پلاس هستید، می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای به این بازی دسترسی داشته باشید. امیدواریم مقاله‌ی «سریع‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7» برایتان مفید واقع شده باشد. در صورت رضایت از مقاله، خوشحال می‌شویم آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

 

منبع: Gamerant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.