اخبار, بازی های آینده, مجله بازی

شایعه: حالت بتل رویال Halo Infinite یک بازی جداگانه خواهد بود

بتل رویال Halo Infinite

شایعه های بتل رویال Halo Infinite

«جز کوردن» از Windows Central گفته که حالت بتل رویال Halo Infinite یک بازی جداگانه خواهد بود. این بتل رویال تجربه‌ای جدید برای جامعه مخاطبین Fortnite و Call of Duty: Warzone است و شامل یک نقشه کوچک شونده می‌شود.

علیرغم صحبت‌های 343 Industries مبنی بر علاقه به سبک بتل رایفل، اما ظاهرا قرار است که طوفان بتل رویال به Halo Infinite هم برسد. اسم رمز این پروژه «تاتانکا» بوده و سرتن افینیتی آن را توسعه می‌دهد و قرار است تجربه‌ای به مراتب آسان‌تر برای تازه واردان باشد. در پادکست The Xbox Two، «جز کوردن» از Windows Central صحبت‌هایی درباره این حالت کرد و به این اشاره داشت که بتل رویال بازی دو سال در دست ساخت بوده و قرار است برگ برنده مایکروسافت شود.

او همچنین به رابطه Call of Duty: Warzone با سری اصلی اشاره کرد و اظهار داشت که سیاست عرضه بازی مجزا می‌تواند بازیکنان جدیدی به فرانچایز Halo اضافه کند. او همچنین گفت: “این بازی تجربه‌ای متفاوت برای طرفداران Warzone و Fortnite خواهد بود و به مراتب وسیع‌تر از بتل رویال‌های کلاسیک است. بنابر اطلاعاتی که بدست من رسیده، این بتل رویال قرار است با محیطی کوچک‌شونده عرضه شود و دقیق نمی‌دانم که آیا مانند Apex Legends تیمی خواهد بود یا نه. “

هنوز جزئیات دقیقی مشخص نیست، (اگر صحبت‌های «کوردن» را صحیح فرض کنیم، بازی بتل رویال خواهد بود) اما شایعه شده که مایکروسافت قرار است در ژوئن و همزمان با فصل 3 و یا 4 در نمایشی به همه این سوالات پاسخ بدهد. او همچنبن گفت که سرتن افینیتی از ابتدا قرار بوده که این بتل رویال را بسازد و خود استودیو 343 Industries روی هسته اصلی بازی تمرکز کرده که برای طرفداران سری Halo آشناست و آن را دوست دارند.

haloinfinite2

او افزود: “گمان نکنید که تمام تمرکز استودیو روی این بخش خواهد بود و بخش‌های دیگر بازی به دست فراموشی سپرده خواهند شد. چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. زیرا مشخصا 343 مشغول کار روی بازی است و آن‌ها نیرو استخدام می‌کنند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا این بازی لایو سرویس زنده بماند و بتوانند نقشه‌هایی بیشتر و بهتر عرضه کنند.”

سرتن افینیتی اخیرا اعلام کرده که در حال گسترش روابط خود با 343 Industries است و تیم آن‌ها قرار است به Halo Infinite در مسیرهای جدید و هیجان‌انگیز خود کمک کند. باید صبر کنیم و ببینیم که چه حالت‌هایی در بازی خواهند ماند، اما مشخصا مسیر جدید Halo جذاب خواهد بود. منتظر اخبار تکمیلی در ماه‌های آینده باشید.

منبع: gamingbolt

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *