اخبار, مجله بازی

شرکت Konami رسما بابت مشکلات بازی eFootball 2022 عذرخواهی کرد

مشکلات بازی eFootball 2022

عذرخواهی کونامی!

شرکت Konami قبل از انتشار بازی eFootball 2022 اشاره کرده بود که این بازی در هنگام عرضه، به دلیل رایگان بودن اساسا حالتی دمو مانند خواهد داشت. اما با این حال، هیچ کس انتظار نداشت که شرایط تا این حد فاجعه‌بار و افتضاح پیش برود.

گیمپلی پر از مشکل، انیمیشن‌های خنده‌دار، مدل‌های چهره عجیب، باگ‌های فراوان و گلیچ‌های ترسناک، باعث شده است که بازی eFootball 2022 در وضعیت بسیار نامناسبی قرار بگیرد و مخاطبان در هر گوشه و کناری نسبت به عملکرد این بازی معترض شوند. در حال حاضر، بازی eFootball 2022 در جایگاه بدترین عنوان تاریخ از نگاه کاربران شبکه Steam قرار گرفته است. (که در نوع خود دستاورد بزرگی است!)

حال شرکت Konami واکنش‌ها و انتقادات نسبت به بازی eFootball 2022 را پذیرفته است و به دلیل انتشار فاجعه‌بار این بازی، رسما عذرخواهی کرده است. در طی بیانیه‌ای که در صفحه رسمی بازی در وبسایت توییتر منتشر شد، شرکت Konami به مشکلات موجود در بازی، بالانس گیمپلی، میان‌پرده‌ها، حرکت بازیکنان، انیمیشن چهره‌ها و موارد دیگر اذعان کرده است و پس از عذرخواهی رسمی، اطمینان داده است که در حال بررسی مشکلات به وجود آمده است و در هفته‌های آتی، آپدیت‌هایی برای فیکس کردن آن‌ها منتشر خواهد کرد. در این بیانیه آمده است:

«ما به دلیل مشکلات به وجود آمده بسیار متاسف هستیم و می‌خواهیم به همه اطمینان بدهیم که نگرانی‌های کاربران را جدی می‌گیریم و در تلاش هستیم تا شرایط فعلی را بهبود دهیم. این بازی به طور مداوم آپدیت‌های جدیدی را دریافت خواهد کرد، کیفیت آن افزایش خواهد یافت و محتوای جدید به آن اضافه خواهد شد. از هفته بعدی، انتشار آپدیت جدیدی را در ماه اکتبر در دستور کار قرار خواهیم داد و به دریافت بازخوردها و پیشنهادات کاربران و طرفداران ادامه خواهیم داد.»

بازی eFootball 2022 هم‌ اکنون برای پلتفرم‌های PS5 ، PS4 ، Xbox Series X/S ، Xbox One و PC عرضه شده است و نسخه‌های iOS و Android بازی نیز در حال آماده شدن برای انتشار هستند. امیدواریم که شرکت Konami بتواند شرایط پیش‌ آمده برای این بازی را بهبود دهد و آن را به سطح کیفی قابل قبولی برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *