بازی های آینده, اخبار

ماکاروف این بار در Call of Duty Modern Warfare 3 Reboot!

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

بازگشت ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

از نظر اکثر طرفداران، ولادمیر ماکاروف محبوب‌ترین شخصیت منفی مجموعه بازی‌های کالاف دیوتی است که از زمان بازی Modern Warfare 3 سال ۲۰۱۱ تا الان خبری از او نیست. اما حالا با اعلام رسمی کمپانی Activision دوباره می‌توانیم شاهد ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3 باشیم.

این کمپانی با انتشار یک تریلر (که نقش اصلی آن ماکاروف است) اعلام کرد که بازی Modern Warfare 3 قرار است ریبوت شود و در دهم نوامبر همین امسال به دست بازی‌دوستان برسد.

در تیزر این بازی یک کلیپ مختصر از حمله سری ماکاروف به اسم No Russian آن‌ هم از سلولش در زندان می‌بینیم. این مأموریت ویژه Modern Warfare 2 ماکاروف ارتباط مستقیم با عبارت No Russian دارد؛

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3 چندین بار با این واژه که یک‌جور جمله رمز است، جنایات بسیاری انجام داده؛ از جمله به گلوله بستن مردم بی‌گناه درفرودگاه بین‌المللی زاخائف. در تایم‌لاین نسخه جدید و ریبوت‌شده بازی اما به نظر می‌رسد که این مأموریت به جای فرودگاه زاخائف در استادیوم وردانسک رخ می‌دهد.

در مجموع در رابطه با بازگشت ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3، بهترین حدسی که می‌توان از تریلر بازی زد این است که ماکاروف از سلول ویژه خودش بیرون می‌آید تا بر روی سینه‌اش خالکوبی جدیدی بزند. در همین حین اما، اتفاقات به‌شکلی است که انگار همان موقع نقشه فرار او در حال اجرا است.

وقتی مأموران در حال اسکورت ماکاروف از سلولش هستند، چند نفر را در حال زد و خورد می‌بینیم که با دیدن ماکاروف دست از دعوا برمی‌دارند و نگاه معناداری را به او می‌اندازند.

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

در یکی از صحنه‌های تریلر بازی دو سرباز ویژه را می‌بینیم که دارند از صخره‌ای بالا می‌روند؛ وقتی به بالای آن می‌رسند برای یک لحظه گوشه‌ای از برجک‌های قلعه در کنار تصویر نمایان می‌شود که می‌تواند اشاره به همین زندان ماکاروف داشته باشد.

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

ساختمان زیر هم که در تریلر نشان داده می‌شود، استادیوم وردانسک است که در حال آتش‌سوزی است؛ چند لحظه بعد داخلش را هم نشان می‌دهد که مردم با ترس و فریاد در حال فرار هستند. که این یعنی در آن استادیوم بمب‌گذاری شده.

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

در ادامه تریلر هواپیمایی را می‌بینیم که در حال سوختن است؛ این صحنه نیز می‌تواند به همان حمله هواپیماربایی ماکاروف در کالاف دیوتی اشاره کند.

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

توضیحاتی از سرگذشت ماکاروف در بازی‌ های قبل

ماکاروف پس از مرگ زاخائف در هر دو تایم‌لاین، اولترانشیانلیست را به چنگ خود در می‌آورد؛ ولی هنوز کسی جنازه او را ندیده است.

لاسوِل در پایان بازی Modern Warfare 2 نسخه سال ۲۰۲۲، یک عکس از ماکاروف را به زاخائف (قبل از مرگش) نشان می‌دهد. هم‌چنین باز هم با عبارت آشنای No Russian فاش شد که ماکاروف نقشه ربودن یک هواپیمای روسیه‌ای را کشیده است.

48498498498

ماکاروف در Call of Duty Modern Warfare 3

طرفداران دوآتیشه این بازی از سال‌های خیلی قبل حدس زده بودند که ماکاروف در پشت صحنه‌ بازی Modern Warfare نسخه سال ۲۰۱۹ نقش مهمی داشته؛ شاید بالاخره این حدس‌شان در بازی جدید به حقیقت تبدیل شود.

در صحنه‌ای که پس از تیتراژ پایانی بازی  Modern Warfare 2 پخش شد کاملا مشخص بود که ماکاروف قرار است دوباره به مجموعه کالاف دیوتی بازگردد. در پایان این بازی در صحنه‌ای سینمایی، می‌بینیم که یک مرد در هواپیما تکه‌هایی از اسلحه‌ای را که در خودش جاسازی کرده بود بیرون می‌آورد و به شکل یک کُلت، به صورت پرینت سه‌بعدی بازسازی‌اش می‌کند؛ سپس با گوشی‌ خود به مخاطب مرموزی به اسم M پیام می‌دهد، مبنی بر این‌که آماده انجام ماموریت است.

این M مشخصا خود ماکاروف است؛ چون این مخاطب در جواب، پیام No Russian را ارسال می‌کند. این مرد سپس گوشی‌اش را در یک لیوان پر می‌اندازد و در همین حین بقیه عوامل سرقت هم در پیش‌زمینه ویدئو، حرکت‌شان به سوی هواپیما ربایی را آغاز می‌کنند.

41489484952

در تایم‌لاین اصلی، در سال ۲۰۰۳ دو هواپیمای کریگلر ایرلاین به دستور ماکاروف در کالاف دیوتی ربوده می‌شود؛ که ۳۸۷ کشته و زخمی به جای می‌گذارد. پس از این، ماکاروف یک بانک را در ترکیه سرقت می‌کند، چندین دانشجوی روسی را گروگان می‌گیرد، دو سفارت را در آفریقا منفجر می‌کند، یک سرقت سه میلیون روبلی در مسکو انجام می‌دهد، یک کشتی تفریحی را در دریای بالتیک می‌رباید، یک سیاست‌مدار پاکستانی را ترور می‌کند، داخل خط لوله گاز بین روسیه و آلمان بمب‌ می‌گذارد و در نهایت مرتکب حمله تروریستی در فرودگاه زاخائف می‌شود.

کلام پایانی

در ۱۷ آگوست امسال یک پریمیر جهانی هم از این بازی بیرون می‌آید که قطعا بهتر می‌توانیم به حضور دوباره‌ ماکاروف در کالاف دیوتی واقف شویم. تریلر بازی را طوری ساخته‌اند که با نشان دادن هر خالکوبی از ماکاروف، یکی از مأموریت‌های جنایی او برملا می‌شود.

بر اساس شواهد فعلی، ماکاروف شخصیت اصلی بازی Call of duty modern warfare 3 برای PS5 خواهد بود و بالاخره از پشت صحنه بیرون می‌آید و دوباره مثل دو بازی اول وارد میدان می‌شود. فقط باید منتظر بمانیم و ببنیم که بالاخره چه کسی روی سر او اسلحه می‌کشد و او را به قتل می‌رساند.

پیشنهادات نخل مارکت

    محصولات مرتبط

      دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *