مجله بازی, مقالات

چرا نینتندو سوییچ بهترین کنسول دستی دنیاست؟

چرا نینتندو سوییچ بهترین کنسول دستی دنیاست؟

آیا نینتندو سوییچ بهترین کنسول دستی دنیاست؟

شرکت ژاپنی نینتندو همواره با خلاقیت های خود در ساخت کنسول های بازی دستی، حرف های زیادی برای گفتن دارد. در این سال ها با کنسول جدید خود ، نینتندو سوییچ ثابت کرده که هنوز هم یک شرکت خلاق و پیشرو در زمینه ساخت کنسول های دستی است‌. در زمانی که بزرگان صنعت بازی های ویدیویی درگیر بازی های پیچیده با کیفیت بسیار بالا هستند و کنسول هایی با سخت افزار قدرتمند تولید می کنند نینتندو جدا از این همهمه ها مسیر جذاب خود را پیش روی خود دارد‌. بر عکس پلی استیشن و ایکس باکس ، اساس نینتندو سوییچ لذت بردن از سادگیست. حال به جواب سوال چرا نینتندو سوییچ بهترین کنسول دستی دنیاست؟ پی خواهید برد.
نینتندو سوییچ همیشه سعی کرده با خلاقیت های منحصر به فرد خود علاقه مندان به بازی های ویدیویی را دور هم جمع کند. یک کنسول دستی که به سادگی حمل می شود، در عین حال میتواند با جدا شدن جوی کان ها و قرار دادن کنسول در داک , به تلویزیون متصل و تبدیل به یک کنسول خانگی شود که همین مسئله باعث میشود نینتندو سوییچ نسبت به کنسول های دیگر برتری خود را حفظ کند. چرا که هم میتواند یک کنسول دستی کوچک باشد ، هم به راحتی به تلویزیون متصل شده و تبدیل به یک کنسول خانگی شود.

آیا نینتندو سوییچ بهترین کنسول دستی دنیاست؟بازی های انحصاری نینتندو :

نینتندو ، همیشه سعی داشته ، با بازی های انحصاری فوق العاده ی خود، دل طرفداران را به دست بیاورد ؛که میتوان گفت در این زمینه بسیار موفق بوده است. از بین بازی‌های انحصاری بسیار جذاب و متنوع نینتندو ، می‌توان به عناوینی همچون Mario Kart 8 Deluxe، Arms، Splatoon اشاره کرد که تمام آن‌ها بسیار محبوب هستند و طرفداران زیادی دارند. شاهکاری مثل  Legend Of Zelda که آن هم یک بازی با تاریخچه ای غنی است و عناوین بسیار موفق Splaton و Kirby خیال شما را از بابت بازی های انحصاری راحت می کند. همچنین عناوین مشترک و محبوبی مثل FIFA , Doom , Crash bandicoot و Mortal Kombat 11 برای نینتندو سوییچ منتشر شده اند تا بازی های نینتندو برای هر سلیقه ای مناسب باشند.
پس با این تفاسیر باید دانست که اگر دنبال بازی هایی با گرافیک های چشم نواز نیستید، نینتندو سوییچ بهترین گزینه برای شماست.

جوی کان های نینتندو سوییچ :

جوی کان های نینتندو سوییچ در دو طرف صفحه نمایش قرار میگیرند و با دکمه کوچکی که در پشت آن ها قرار دارد به راحتی از صفحه نمایش جدا می شوند. علت این قابلیت این است که جوی کان های نینتندو سوییچ دارای سنسور تشخیص حرکت هستند و شما می توانید با استفاده از آن ساعت ها مشغول بازی های حرکتی شوید و هیجان را در بالا ترین حد ممکن تجربه کنید. همچنین طراحی جوی کان بسیار زیبا و ظریف است که در رنگ ها و باندل های متنوعی حرف های زیادی برای گفتن دارد.
در نهایت نینتندو سوییچ کنسولی است که در عین پیچیدگی، بسیار ساده به نظر میرسد و کار کردن با آن برای هر کسی لذت بخش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *