مجله بازی, اخبار

پلی استیشن 5 تبلیغات بیشتری نسبت به ایکس باکس سریز داشته است

پلی استیشن 5 تبلیغات بیشتری نسبت به ایکس باکس سریز داشته است

تبلیغات پلی استیشن 5 نسبت به ایکس باکس سریز

اطلاعات منتشر شده در مورد نشر و تبلیغات تلویزیونی توسط شرکت سونی و مایکروسافت به تازگی منتشر شده است؛ که نشان می‌دهد پلی استیشن 5 تبلیغات بیشتری نسبت به ایکس باکس سری ایکس داشته است و پلی استیشن 5 در این امر بسیار تهاجمی تر و موفق عمل کرده است. می‌دانیم که سال 2020 دوران درخشانی برای پلی استیشن بود و در کنار عرضه بازی‌های انحصاری فوق‌العاده، توانست موفقیت های زیادی را به دست آورد.

اما نکته قابل توجه، این است که بخش پلی استیشن شرکت سونی، به هیچ عنوان به این موفقیت قانع نبوده و تبلیغات بسیار بزرگتری را برای کنسول های نسل نهمی خود ( PS5 استاندارد و دیجیتال ) منتشر کرده است. همچنین به احتمال بسیار زیاد شرکت سونی رویداد State Of Play را در سال 2021 به نمایش در می آورد.

بر اساس اطلاعات تحلیلی Ispot.TV که در وبسایت Venture Beat منتشر شده است؛ پلی استیشن از میانه‌های ماه دسامبر تا میانه‌های ژانویه، حدود ۴۷ درصد تبلیغات تلویزیونی مرتبط با محصولات ویدیویی را به خود اختصاص داده است . تبلیغات خرید PS5 تا به حال ۴۳۵/۷ میلیون بازخورد داشته که این میزان بازخورد از مجموع بیش از ۳۴۱ نمایش مختلف به دست آمده است.

شرکت سونی بیشترین تبلیغات خود را در بازی های ورزشی محبوب مانند فوتبال، راگبی و بسکتبال به نمایش درآورده است؛ و اما در سوی دیگر ایکس‌باکس با ۱۶۳/۷ بازخورد تبلیغاتی قرار دارد. بیشترین بازخورد تبلیغاتی ایکس باکس مربوط به تریلر Seize The Day می باشد که ” کیانو ریوز ” در آن حضور داشت، که با توجه به شکست بازی Cyberpunk 2077 این تبلیغات جنبه‌های منفی بسیار زیادی برای ایکس‌باکس و همراه داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *