اخبار, مجله بازی

بازی Scalebound توسط مایکروسافت احیا می شود

بازی Scalebound

بازی Scalebound

«آتوشی اینابا» مدیر عامل PlatinumGames می‌گوید: “استودیو تمایل دارد تا با مایکروسافت بر سر احیا کردن بازی Scalebound سر میز مذاکره بنشیند.”

مذاکره بر سر بازی Scalebound

لغو بازی Scalebound و مایکروسافت که Scalebound نام داشت از بحث‌های حل‌نشده چند سال اخیر است.  در این عنوان پلاتینیوم گیمز، پتانسیلی ذاتی نهفته که می‌تواند این پروژه را به یکی از خاص‌ترین و ماندگارترین پروژه‌های صنعت بازی تبدیل کند و با اینکه روند ساخت بازی متوقف شده اما هنوز هم طرفداران این استودیو امیدوارند تا به هر نحوی پروژه احیا شود و موفق شوند که بازی را تجربه کنند.

به نظر می‌رسد که خود استودیو پلاتینیوم گیمز هم امید خود را برای این پروژه از دست نداده است. «آتوشی اینابا» مدیر عامل استودیو در گفت‌وگو با IGN ژاپن اظهار داشت: “هنوز هم اعضای استودیو به این پروژه علاقه خاصی دارند به ویژه «هیدکی کامیا» که قرار بود کارگردان بازی باشد”. او همچین افزود که آن‌ها علاقه دارند که یک گفت‌وگو مناسب با مایکروسافت درباره این بازی داشته باشند.

آقای «اینابا» گفت: “«کامیا» همیشه می‌خواست تا Scalebound به سرانجام برسد، بنابراین می‌خواهیم این موضوع را با مایکروسافت در میان بگذاریم.”

در همین حال «کامیا» با جسارت خطاب به Xbox و «فیل اسپنسر» گفت:” ما زمان زیادی صرف این پروژه کردیم و سودی برای مایکروسافت ندارد که بازی را در این حالت نگه دارد، بنابراین ما می‌خواهیم دست به کار شویم (با خنده). «فیل»! بیا با هم انجامش دهیم!”.

مشخصی نیست که نتیجه این گفت‌وگوها چه خواهد شد اما تردیدی در عزم سازنده برای ساخت Scalebound وجود ندارد و اگر پلاتینیوم گیمز و Xbox دوباره با هم همکاری کنند و این پروژه بالاخره رنگ واقعیت به خود بگیرد، طرفداران زیادی هیجان‌زده خواهند شد.

در حال حاضر پلاتینیوم گیمز مشغول کار بر روی Babylon’s Fall و Bayonetta 3 است و به نظر می‌رسد که تمرکز این شرکت بیشتر معطوف به بازی‌های لایو سرویس است.

منبع : gamingbolt

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *