مجله بازی, اخبار

میزان تولید پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۱ چقدر است؟

تولید انبوه 2

میزان تولید پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۱ چقدر است؟

به نظر می‌رسد که شرکت سونی قصد دارد خطوط تولید کنسول  پلی استیشن ۵  را در سال ۲۰۲۱ افزایش دهد.
به همین دلیل می‌توان سال بزرگ و پر هیجانی را برای طرفداران این کنسول انتظار داشت.
همان طور که می دانیم به طور بی سابقه ای کنسول پلی استیشن ۵ در اکثر فروشگاه‌ها نایاب شده است ، اما همچنان محصولی داغ و پرطرفدار برای خریداران به حساب می‌آید.حال به دلیل این که بسیاری از فروشگاه ها و خرده فروش ها درخواست دریافت بیشتر کنسول پلی استیشن ۵ را جهت عرضه به مشتریان داشته اند شرکت سونی تصمیم گرفته است میزان تولید را افزایش دهد اما همچنان شاهد کمبود عرضه نسبت به تقاضای بازار هستیم.

با اینکه می توان گفت شرکت سونی موفق شده است بسیاری از رکوردهای فروش تاریخ کنسول‌های بازی را به نام خود ثبت کند اما تعداد کنسول فروخته شده بسیار کمتر از تقاضای کاملاً واقعی بازار مصرف بوده است.

گزارش‌های منتشر شده تاکنون بیش از ۳/۵ میلیون نسخه از این کنسول بی نظیر به فروش رسیده است، که نشان می دهد شرکت سونی در این زمینه کاملا موفق بوده ، حال با فرض اینکه شرکت سونی موفق شود تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی بیش از ۱۸ میلیون نسخه از کنسول را به فروش برساند میزان‌فروش به رقم ۲۱/۵ میلیون واحد خواهد رسید ، که این رقم بی نظیر تقریباً معادل یک پنجم فروش کنسول پلی استیشن ۴ ( ۱۱/۳ واحد ) از سال ۲۰۱۳ تا کنون به شمار می رود.

در حال حاضر هنوز شرکت سونی پیش‌بینی خود از میزان فروش کنسول پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۱ را منتشر نکرده است ، اما عرضه کافی این محصول در مناطق بیشتر تایید شده است. همچنین خبر خوب این است که شرکت سونی اعلام کرده تولید قطعات و تجهیزات به میزان کافی صورت می‌گیرد. در حال حاضر از سه منطقه اروپا، آمریکای شمالی ،ژاپن فروش عمده پلی استیشن ۵ ارسال میشود. اما قرار است به زودی مناطق دیگر نیز تحت پوشش قرار بگیرند.

خرید PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *