مجله بازی, مقالات

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵

پس از عرضه کنسول قدرتمند پلی استیشن ۵ شرکت سونی به خیلی از ویژگی های آن مثل اهمیت بازی های لانچ پلی استیشن ۵ ، فناوری بازخورد لمسی هپتیک دوال سنس و صدای سه بعدی آن اشاره کرده است.
اما این همه ماجرا نیست و این کنسول دارای ویژگی‌های عالی تری هم هست.
در این مقاله سعی داریم به پنج ویژگی منحصر به فرد کنسول پلی استیشن ۵ بپردازیم .
در ادامه با نخل مارکت همراه باشید :

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵
۵ – پایه را جدا کنید و کنسول را به طور افقی قرار دهید

برخلاف کنسول شرکت مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس پایه‌ی قرارگیری کنسول پلی استیشن ۵ جدا می‌شود ، و دلیل خوبی هم دارد درحالی که جعبه کنسول دارای یک پایه برای عمودی است ، اما این تنظیمات امکان دارد برای محیط بازی شما بیش از حد بلند باشد ، بنابراین شما می‌توانید در عوض پایه را به پنل زیرین متصل کنید که به شما اجازه می دهد کنسول را به صورت افقی قرار دهید.

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵
۴ – تقویت بازی های پلی استیشن ۴

پلی استیشن ۵ نیز قادر است از طریق فناوری که سونی به آن گیم بوست (game boost) می‌گوید بازی های سازگار پلی استیشن ۴ را بدون دخالت سازندگان آن به طور خودکار با کیفیت بهتر و کاهش زمان بارگذاری و نرخ فریم و وضوح تصویر بهتر اجرا کنید.

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵
۳ – کنسول خود را با پنل های جدا شونده شخصی سازی کنید

در ویدیویی که چندی پیش پخش شد معاون فنی سونی نشان داد که صفحات سفید و براق کنسول به راحتی جدا می شوند و این امر راه را برای ساخت قطعات جایگزین توسط شرکت ترد پارتی هموار می‌کند ، که به کاربران اجازه می‌دهد کنسول نسل جدید شان را به سلیقه خود تزیین کنند.
با این کار شما می توانید طرح های سفارشی پلی استیشن ۵ را در اینترنت بررسی کنید و تصمیم بگیرید که کنسول تان به چه شکل تزیین شود.

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵
۲ – با استفاده از میکروفون دوال سنس به تیم خود بپیوندید

یک ویژگی مهم کنترلر دوال سنس نسبت به کنترلر های نسل قبل خود این است که دارای یک میکروفون داخلی است که می تواند بدون نیاز به تست برای گفتگو با دوستان هم تیمی شما استفاده شود.

۵ ویژگی خاص پلی استیشن ۵
۱ – با کنترل دوال سنس به راحتی co_op بازی کنید

ویژگی جدید دیگر کنترل دوال سنس تاچ بار است که اطلاعات بیشتری را از طریق LED داخلی خود برای کاربر ارسال می کند.
یکی از این اطلاعات وضعیت بازیکن در حین مراحل عناوین کو_آپ آفلاین است که در آن دسته با تعداد چراغ های بالای نور به شما اطلاع می دهد که شما کدام بازیکن در بازی هستید.

قیمت PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *