مجله بازی, مقالات

۵ ویژگی خاص ایکس باکس سری ایکس

xbox 1

۵ ویژگی خاص ایکس باکس سری ایکس

پس از عرضه کنسول ایکس باکس سری ایکس شرکت مایکروسافت تمرکز خود را بر روی امکانات جذاب این کنسول برای فروش بیشتر گذاشته است.
مطمئنا آشنایی با این ویژگی ها دیده بهتری به شما می دهد زیرا همه این موارد برای استفاده ی بهتر به شما کمک می کنند .
در ادامه با نخل مارکت همراه باشید :

۵ – قسمت هایی از بازی را که می‌خواهید نصب کنید انتخاب کنید

کاربران ایکس باکس سری ایکس می‌توانند قسمت هایی از بازی مورد نظرشان را به طور انتخابی حذف و یا نصب کنند تا در فضای ذخیره سازی صرفه‌جویی کنند.

۴ – قبل از خرید بازی ها آنها را دانلود کنید

شرکت مایکروسافت دانلود بازی از فروشگاه ایکس باکس را بدون اینکه آنها را خریداری کنید فراهم کرده است. اما بدون شک تا زمانی که بازی را خریداری نکنید نمی‌توانید بازی کنید.
در این روش بازی به library شما اضافه می شود و به محض خریداری بازی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

۵ ویژگی خاص ایکس باکس سری ایکس
۳ – محتوای ضبط شده را مستقیماً به تلفن همراه خود ارسال کنید

اپلیکیشن جدید ایکس باکس برای تلفن همراه به طور همزمان با کنسول ایکس باکس سری ایکس تلفیق شده است ، به این معنی که هر ویدیویی که از بازی در کنسول ضبط کرده اید در اپلیکیشن ایکس باکس شما قابل دسترسی است.

۲ – از پس زمینه پویای داشبورد لذت ببرید

تم های پروفایل، از دیگر ویژگی های جدیدی است که به رابط کاربری در ایکس‌باکس اضافه شده است و به بازیکنان امکان می دهد با استفاده از تنظیمات موجود، داشبورد خود را شخصی سازی کند. تعدادی از این تم ها از عناوین مطرحی مانند Sea of Thieves و Gears 5 الهام گرفته‌اند.

۱ – صدای هم تیمی خود را به صورت جداگانه تغییر دهید

همه ما دوستانی داریم که هنگام انجام بازی های مالتی پلیر کمی بلندتر از حد لازم صحبت می کند، اما هیچ راهی برای کم کردن صدای آنها بدون کاهش صدای بقیه‌ی اعضای تیم نداریم و باید آن‌ها را تحمل کنیم.با ایکس‌باکس سری ایکس، این مشکل آزاردهنده برطرف شده است، زیرا اکنون این کنسول به شما امکان می دهد تا میزان صدای هم‌تیمی‌های خود را به صورت مجزا تنظیم و نیازی به قطع کردن تمام هم تیمی ها نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *