مجله بازی

داستان بازی Spider Man 2 تاریک‌تر از نسخه‌ قبلی خواهد بود

داستان بازی Spider Man 2

داستان بازی Spider Man 2

گرچه هنوز چیز زیادی از داستان بازی Spider Man 2 نمی‌دانیم، اما تریلری که از این بازی در مراسم PS Showcase 2021 پخش شد، هایپ و هیجان طرفداران را تا حد زیادی افزایش داد. در این تریلر دیدیم که «پیتر پارکر» و «مایلز مورالز» در حال مبارزه با تعدادی خلافکار هستند و نهایتا با «ونوم» روبرو می‌شوند. همچنین صدای مرموزی که در تریلر می‌شنویم، به احتمال زیاد متعلق به شخصیت Kraven the Hunter است.

حال طبق گفته‌های «بیل روزمن» (Bill Roseman)، معاون بخش تولید بازی‌های کمپانی Marvel Games، به نظر می‌رسد داستان بازی Spider Man 2 نسبت به نسخه‌های قبلی تاریک‌تر خواهد بود. به نقل از وبسایت Eurogamer، اخیرا آقای «روزمن» با پادکست This Week in Marvel مصاحبه‌ای را داشته است و اطلاعات مختصر (ولی مبهمی) از بازی Spider Man 2 ارائه داده است. آقای «روزمن» تاکید کرده است که «پیتر پارکر» و «مایلز مورالز» با دشمنان متعددی در بازی روبرو خواهند بود. علاوه بر این، Spider Man 2 با دو نسخه قبلی نیز ارتباطات داستانی خواهد داشت و برخی از شخصیت‌های این دو بازی، در Spider Man 2 نیز حضور خواهند داشت.

«روزمن» در این باره گفت: «دشمنان متعددی وجود خواهد داشت. می‌توانم بگویم که داستان بازی Spider Man 2 مستقیما دنباله‌ای بر دو بازی Spider Man و Spider Man: Miles Morales خواهد بود. نمی‌خواهم فعلا چیزهای زیادی از بازی رو لو دهم، اما این دنباله بسیار بزرگ خواهد بود. موضوعات داستانی و شخصیت‌های زیادی در دو نسخه قبلی وجود داشتند که در Spider Man 2 نیز وجود خواهند داشت. پس بله؛ پیتر، مایلز، ونوم، صدای مرموز و موارد دیگری که عاشق آن‌‌ها هستید در بازی حضور خواهند داشت»

«روزمن» به این نکته اشاره کرد که پیشرفت داستان بازی Spider Man 2 نسبت به نسخه اول، چیزی شبیه به پیشرفت Star Wars: The Empire Strikes Back نسبت به نسخه قبلی‌‌اش خواهد بود. به این معنا که باید انتظار تم روایی و مضامین داستانی تاریک‌تری را داشته باشیم. روزمن: «می‌توانم این طور بگویم که اگر نسخه اول Spider Man را به فیلم Star Wars تشیبه کنیم، داستان بازی Spider Man 2 چیزی شبیه به The Empire Strikes Back خواهد بود؛ یعنی کمی تاریک‌تر»

بازی Spider Man 2 قرار است که در سال ۲۰۲۳ به طور انحصاری برای کنسول PS5 منتشر شود. مدتی پیش، «تونی تاد» که بازیگر نقش «ونوم» در این بازی است، گفته بود که  Spider Man 2 بازی بسیار بزرگی است. پس می‌توان گفت طبیعی است که انتظار طرفداران از این بازی بالا باشد.

بازی Spider man 2 برای PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *