اخبار, مجله بازی

عرضه فوق‌العاده Splatoon 3 در ژاپن

عرضه فوق‌العاده Splatoon 3

حتی سریع‌تر از Animal Crossing، Pokemon و بقیه!

Splatoon 3 توانسته تا شروع فوق‌العاده‌ای در ژاپن داشته باشد و حال بازی تنها در سه روز به فروش شگفت‌انگیز 3.45 میلیون نسخه‌ای رسیده است و سرعت فروش این بازی حتی از دیگر عناوین بزرگ نینتندو مانند Animal Crossing، Pokemon Sword and Shield هم بیشتر بوده است.

Splatoon3_illu_01.0

همانطور که توسط GamesRadar هم گزارش شده، حساب توییتر ژاپنی نینتندو اعلام کرده که این بازی فروش فوق‌العاده‌ای داشته و توانسته تا در این مدت زمان کوتاه 3.45 میلیون نسخه بفروشد. این عملکرد بازی را از عناوینی نظیر Animal Crossing و Pokemon هم بالاتر قرار می‌دهد که در مدت زمان مشابه توانستند به ترتیب 1.88 و 1.365 میلیون نسخه بفروشند. نینتندو هنوز میزان فروش بازی در بازارهای دیگر را اعلام نکرده است. با توجه به صدرنشینی Animal Crossing در جدول پرفروش‌ترین بازی‌های Switch، انتظار می‌رود که Splatoon 3 نیز در بلند مدت فروش خوبی از خود به جا بگذارد.

از زمانی که بازی در فوریه سال گذشته معرفی شد انتظارات از آن حسابی بالا رفت و مانند Pokemon Scarlet and Violet مورد توجه‌ها واقع شد. در سپتامبر بود که نینتندو نسخه محدود کنترلر با طرح این بازی را روانه بازار کرد.

Splatoon3_illu_03.0-1

طرفداران این فرانچایز از زمان عرضه Spalton 2 در 2017 منتظر نسخه جدید این بازی هستند. بازی که محبوبیت عجیبی پیدا کرده، حالا پنجمین بازی پرفروش Nintendo Switch در ژاپن است. نینتدو برای خریداران این بازی جوایزی در نظر گرفته که از همان تجربه اول آن‌ها در دسترس است.

منبع : IGN

موضوع : عرضه فوق‌العاده Splatoon 3 در ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *