آموزش, مجله بازی, مقالات

راهنمای The Last of Us Part 1 : پیدا کردن تمام سلاح‌ها

راهنمای The Last of Us Part 1

راهنمای The Last of Us Part 1

در کل هشت سلاح وجود دارند که بعضی براحتی پیدا می‌شوند، اما بعضی دیگر خیر. مکانشان را در زیر برایتان آوردیم.

همانند نسخه‌ی اصلی، Last of Us Part 1 فقط یک شوتر سوم شخص اتوکشیده نیست. سلاح‌های سرد و گرمتان را سرهم بندی می‌کنید و برای زنده ماندن بدنبال مهمات می‌گردید. البته این بدان معنی نیست که شوتر سوم شخص بودن در حاشیه باشد. اگر با این سری آشنا نیستید، برای پیدا کردن سلاح‌ها راهنمای The Last of Us Part 1 را مطالعه کنید.

بعضی از سلاح‌ها در خود جریان بازی بدست می‌آیند. بعضی دیگر نیازمند گشت‌و‌گذار در منطقه هستند اما پیدا کردنشان سخت نیست. در زیر محل‌های هر کدام از سلاح‌ها را آورده‌ایم:

راهنمای The Last of Us Part 1 : پیدا کردن تمام سلاح ها
 • تپانچه 9 میلی‌متر – در منطقه‌ی قرنطینه پیدا می‌شود. بعد از فرار از فایرفلای‌ها به همراه تس و رفتن به تونل، بر روی میز خواهد بود.
 • Revolver– در مناطق حاشیه‌ای Outskirts پیدا می‌شود. بعد از صحنه‌ای که جسی حواس کلیکر را با پرتاب بطری‌ای پرت می‌کند و قفسه‌ی اسناد را به جلو هل می‌دهد محلی را می‌بینید که پر از افراد آلوده شده است. قبل از پرت شدن به سمت پایین به دنبال جسدی در اطرافتان بگردید که تفنگ ریولوری در دست دارد.(این پاراگراف باید با واقعیت تطبیق داده بشه)
 • Hunting Rifle– باز هم در Outskirts؛ بعد از آنکه تس خودش را قربانی کرد به طبقه‌ی دوم ساختمان می‌روید. بعد از پرش به ساختمان دیگر جسد یک فایرفلای را خواهید دید. تفنگ در دستان اوست.
 • کمان– در شهر بیل پیدا می‌شود. به شخصی برخواهید خورد که با تله انفجاری کشته شده است. از کامیونی بالا می‌روید که صندلی‌ای در بالای آن است. کمان در جلوی صندلی است.
The-Last-of-Us™-Part-I
 • شات گان– در شهر بیل خواهید یافت. در صحنه‌ای در شهر بیل به سمت کلیسا می‌روید. حال شات گان از آن شماست.
 • شورتی(شات گان اره شده)- در حومه‌ها پیدا می‌شود.با هنری و سم به فاضلاب وارد می‌شوید. تله‌ای صوتی می‌گذارید که باعث باز شدن در می‌شود. کمی به سمت جلو بدوید، سپس شورتی را بر روی میز خواهید یافت.
 • El-Diablo – در مرحله‌ی سد تامی پیدا می‌شود. این تپانچه‌ی دوربین‌دار در اوایل مرحله پیدا می‌شود. به سمت خودروی رها شده بروید؛ به سمت در راننده. سلاح بر روی زمین قرار دارد. البته می‌توانید آن را از کیوسک نگهبانان نیز بدست آورید(دقیقا قبل از صحنه‌‌ی با تامی‌).
 • آتش افکن ‌ – در دانشگاه پیدا می‌شود. بعد از باز کردن دروازه‌ها، به سمت انتهای کوچه بروید و به دنبال گاراژی در سمت راست بگردید. وارد شوید. آتش افکن در کنار خودرویی قدیمی است.

Last of Us Part 1 برای پلی استیشن 5 در دسترس است. برای PC نیز این بازی در دست ساخت است گرچه تاریخ انتشارش برای PC باید تأیید شود.

منبع: Gamingbolt

موضوع: راهنمای The Last of Us Part 1

1 نظر در “راهنمای The Last of Us Part 1 : پیدا کردن تمام سلاح‌ها

 1. محمد گفت:

  اون چیز قرمز لازم لول اپ مثلا ۱ میخواد یا ۲ مکاناش کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *