اخبار, مجله بازی, ویدیو

از اولین DLC بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد

DLC بازی Cyberpunk 2077

بهترین فرصت برای رساندن بازی به جایگاه واقعی‌اش!

اولین DLC بازی Cyberpunk 2077 که Phantom Liberty نام دارد قرار است تا در سال 2023 منتشر شود و سی دی پراجکت رد با انتشار یک تریلر از آن پرده برداشت. سی دی پراجکت رد Phantom Liberty را یک محتوای جاسوسی برای Cyberpunk 2077 توصیف کرده که حالا در منطقه جدیدی از «نایت سیتی» جریان دارد.

البته در اولین تریلر Phantom Liberty جزئیات زیادی قرار نگرفته و ما تنها شاهد این هستیم که «V» صادقانه سوگند می‌خورد به ایالات متحده آمریکا خدمت کند درحالی که ناگهان «جانی سیلور هند» به او هشدار می‌دهد و او را ملامت می‌کند. با اینکه کمی از گیم‌پلی هم در تریلر قرار گرفته، اما آنقدر نیست که بخواهیم درباره‌اش صحبت کنیم. سوپر استار هالیوودی، «کیانو ریوز»، پیشتر در لایو استریم Night City Wire اعلام کرده بود که در این DLC باز هم صداپیشه «جانی» خواهد بود.

Phantom Liberty قرار است تا برای Google Stadia، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد و به نظر می‌رسد که قرار نیست در اختیار کاربران PS4 و Xbox One قرار بگیرد. پچ 1.6 بازی که Edgerunners Update نام دارد، آخرین آپدیت و محتوای بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی خواهد بود.

نام پچ بازی را به خاطر سریال انیمه‌ای نتفیلیکس Edgerunners Update گذاشته اند که در هفته آینده منتشر خواهد شد و برخی سلاح‌های موجود در انیمه را به بازی اضافه می‌کند. گل سرسبد این آیتم‌ها ژاکت «دیوید مارتینز»، شخصیت اصلی انیمه، و شات گان اوست. این به‌روزرسانی همچنین قرار است تا سیستم ترنس ماگ لباس‌ها، پیشرفت‌های کراس پلتفرمی و یک بازی آرکید به نام Roach Race به بازی اضافه کند.

خود بازی Cyberpunk 2077 در دسامبر 2020 منتشر شد، اما بازی آنقدر باگ و مشکل داشت که قابل تجربه نبود. توسعه دهنده بازی، سی دی پراجکت رد، سال گذشته را مشغول بهتر کردن شرایط بازی و رفع باگ‌ها کرد و به همین خاطر نسخه نسل نهمی Cyberpunk 2077 و DLCاش را تاخیر زد. پیشتر در ماه آوریل هم سی دی پراجکت اعلام کرد که اولین محتوای اضافه برای این بازی را در سال 2023 منتشر خواهد کرد.

منبع: polygon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *