اخبار, مجله بازی, ویدیو

بازی جدید The Legend of Zelda به طور کامل معرفی شد

بازی جدید The Legend of Zelda

جایزه بهترین بازی سال 2023 را آماده کنید!

بالاخره نینتدو به شایعات پایان داد و در رویداد Nintendo Direct مورد انتظارترین بازی خود را معرفی کرد: The Legend of Zelda: Tears of Kingdom. این بازی که ظاهرا دنباله مستقیم Breath of the Wild است، قرار است تا بار دیگر ما را با «لینک» همراه کند و ما را شریک ماجراجویی‌های پر خطر این قهرمان قرار دهد.

این بازی قرار بود که در 2022 منتشر شود و همه انتظار داشتند که نسخه جدید فرانچایز Zelda بعد از 5 سال از راه برسد، اما نینتندو مجبور شد که عرضه بازی را برای مدتی طولانی به تاخیر بیندازد تا هم زمان کافی برای کار بر روی پروژه را داشته باشند و هم بازی را در بهترین حالت عرضه کنند.

The Legend of Zelda t

تریلر اطلاعات زیادی از بازی را برای ما برملا نمی‌کند و به تصاویری از معبد و فرار از آن جا بسنده می‌کند. البته که کسی به سازنده‌های این بازی شک ندارد و آن‌ها به خوبی نبوغ خود را در نسخه قبلی ثابت کردند. مهمترین نکته این تریلر تاریخ انتشار این بازی بود. ظاهرا قرار است که بازی در می سال 2023 منتشر شود که می‌تواند گیمرها را اواخر زمستان و عید نوروز حسابی مشغول کند.

Breath of the Wild نیز در زمان عرضه خود توانست تا چندین انحصاری بزرگ سونی و بازی‌های AAA شرکت‌های دیگر را شکست دهد و با اقتدار بهترین بازی سال 2017 لقب بگیرد. باید دید که آیا Tears of Kingdom نیز می‌تواند این موفقیت را تکرار کند یا نه.

بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom در تاریخ 12 می 2023 (22 اردیبهشت 1402) انحصارا برای Nintendo Switch عرضه خواهد شد.

تریلر بازی :

نویسنده : علیرضا روستایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *