مجله بازی, اخبار

اولین اطلاعات از بازی The Wolf Among Us 2 منتشر شد

The Wolf Among Us 2

اولین اطلاعات از بازی The Wolf Among Us 2

هم‌اکنون دو سال از معرفی بازی The Wold Among Us 2  در مراسم The Game Awards 2019 می‌گذرد و همانطور که می‌دانید، در طی این دو سال تقریبا هیچ اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر نشد. اما پس از این سکوت طولانی مدت، سازندگان بالاخره تصمیم گرفتند که اطلاعات جدیدی از داستان بازی The Wolf Among Us 2 را در جدیدترین مجله‌ی Game Informer منتشر کنند.

در شماره‌ی جدید مجله‌ی Game Informer، نکاتی کلید و مهمی از داستان بازی The Wolf Among Us 2، روند توسعه‌ی آن و اطلاعاتی از استودیوی ریفورم‌شده‌ی Telltale Games منتشر شده است. بخشی از این اطلاعات که شامل ستینگ و دنیای بازی می‌شود نیز در توییتر منتشر شده است. همانند نسخه‌ی اول، وقایع داستان بازی The Wolf Among Us 2 پیش از وقایع سری کامیک‌های Fables و شش ماه پس از رویدادهای نسخه‌ی اول روایت دارد. طبق گزارشات، داستان بازی در فصل زمستان و در سرتاسر شهر نیویورک جریان خواهد داشت.

یکی از اینسایدرهای مشهور به نام Shinobi602، این اطلاعات را در وبسایت توییتر به اشتراک گذاشته است:

  • داستان بازی شش ماه پس از رویدادهای نسخه اول روایت خواهد داشت
  • بازی در شهر نیویورک و در فصل زمستان روایت می‌شود
  • بازی وارد فرایند توسعه شده است
  • داستان بازی تکمیل گردیده است
  • از فناوری موشن کپچر استفاده می‌شود
  • انجین توسعه بازی Unreal Engine می‌باشد

اگرچه استودیو Telltale Games قبلا گفته بود که روند پیش‌توسعه‌ی بازی The Wolf Among Us 2 از همان سال ۲۰۱۹ آغاز شده بود، اما هم‌اکنون تایید شده است که پروسه‌ی ساخت بازی رسما آغاز شده و داستان بازی نیز به طور کامل نوشته شده است. همچنین، تایید شده است که این استودیو برای خلق انیمیشن‌های واقع‌گرایانه‌تر و پیچیده‌تر، از فناوری موشن کپچر استفاده خواهد کرد و موتور توسعه‌ی بازی Unreal Engine می‌باشد (اما گفته نشد که از نسخه چهارم Unrael Engine استفاده می‌شود یا نسخه پنجم). هنوز از پلتفرم‌های مقصد این بازی صحبتی نشده، اما می‌توان گفت که عرضه‌ی آن برای پلتفرم‌های PC، PS5 و Xbox Series X تقریبا قطعی است.

 تیم جدید استودیو Telltale Games گفته است که مایل نبوده‌اند همان ایده‌ی تیم اصلی و قدیمی Telltale Games را برای بازی The Wolf Among Us 2 ادامه دهند. بلکه همه چیز را از نو خلق کرده‌اند و یک چشم‌انداز کاملا جدید برای بازی ترسیم نموده‌اند. قبلا نیز گزارش شده بود که آدام هرینگتون (بیگبی ولف) و ارین ایوِت (سفید برفی) برای ایفای نقش خود بازخواهند گشت، اما این موضوع هنوز به طور رسمی از سوی Telltale Games تایید نشده است. علاوه بر اطلاعات فوق، تصویری غیررسمی از بیگبی ولف و سفید برفی منتشر شده است که در زیر مشاهده می‌کنید:

در کنار بازی The Wolf Among Us 2، استودیو Telltale Games هم‌اکنون با همکاری Deck Nine Games (سازنده‌ی بازی Life Is Strange: True Colors)، مشغول توسعه‌ی عنوانی اقتباسی از The Expanse می‌باشد. گرچه اخیرا اخباری مثبت پیرامون استودیو Telltale Games به گوش می‌رسد، اما می‌دانیم که در طی سه سال اخیر، وضعیت این استودیو بسیار آشفته و بغرنج شده بود، تا جایی که رسما اعلام شد که استودیو Telltale Games برای همیشه تعطیل شده است. اما کمپانی LCG Entertainment توانست این استودیو را خریداری کند و موفق شد آن را مجددا احیا کند. امیدواریم که این استودیو بتواند به روزهای طلایی و دوران اوج خود بازگردد.

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *