مجله بازی, مقالات

اتفاقاتی که در Hitman 3 با آنها مواجه خواهیم شد

اتفاقاتی که در Hitman 3 با آنها مواجه خواهیم شد

بررسی اتفاقاتی که در Hitman 3 با آنها مواجه خواهیم شد

هیتمن ۳ ادامه‌دهنده دو قسمت قبلی است. هدف مامور ۴۷ به قتل رساندن اهداف فردی ناشناس بود که به سازمان دستور می داد و بعد از مدت ها مشخص شد این فرد ناشناس و مرموز از دوستان قدیمی مامور ۴۷ به نام لوکاست گوی بوده است.که زمانی به هم قول داده بودند انتقام سخت آموزش های کودکی شان را برای تبدیل شدن به قاتلینی سنگدل بگیرند.

هرآنچه از بازی hitman 3 میدانیم

 

سری جدید بازی Hitman 3 برخلاف مجموعه های قبلی که داستانی پر رنگ نداشتند این بار تمرکز خود را بیشتر بر روی گذشته مامور ۴۷ گذاشته است ، که این موضوع باعث تاثیر پررنگ تر روی گیم پلی و طراحی مراحل بازی و بازگشت مامور ۴۷ به برخی از مکان های قدیمی و خاطر انگیز نسخه کلاسیک مانند کشور رومانی که زادگاه مامور ۴۷ بوده شده است.همچنین مانند دو سری قبل هیتمن ۳ به شما اجازه می دهد راه حل به پایان رساندن مراحل را انتخاب کنید و برای از بین بردن هر یک از این اهداف در مراحل بازی بیش از ده راه مختلف وجود دارد که برخی از آنها تنها پس از یادگیری اطلاعات مورد نظر بازی قابل دسترسی هستند.

تمامی نقشه های منتشر شده در بازی Hitman 3 بازسازی شده اند ، و آیتم ها و لباس ها در سری بازی قبلی قابل انتقال هستند و گزینه های بیشتری برای جلو بردن مراحل در اختیار مامور ۴۷ قرار دارد.
در بازی Hitman 3 چند ابزار جدید برای هک کردن و قفل های الکترونیکی اضافه شده است.با توجه به اینکه ویژگی اصلی هیتمن ۳ تکرار پذیری بالای مراحل است و هدف سازندگان بیشتر ساخت محیط های بزرگ و گسترده برای گشت و گذار برای بازیکنان است اما چندین میانبر در نقاط مختلف نقشه وجود دارد که پس از پیدا کردن قابل دسترسی قرار خواهند داشت.

 

بررسی اتفاقاتی که در Hitman 3 با آنها مواجه خواهیم شد

 

و علاوه بر تمامی نقشه های بازسازی شده ۶ نقشه جدید از کشورهای امارت ، بریتانیا ، آلمان ، چین آرژانتین و رومانی در مراحل اصلی بازی اضافه خواهند شد چرا برخی از این نقشه ها از آثار جنایی معروف الهام گرفته شده است.برای مثال عمارت Thonbridge در شهر Dartmoor بریتانیا که الهام از Knives Out طراحی شده است که مطابق با فیلم ، اعضای خانواده یک کاراگاه خصوصی را برای حل معمای قتل استخدام کرده اند که یکی از راه های جذاب برای ورود مامور ۴۷ حل کردن معمای قتل این خانواده است.

بازی Hitman3 در ۲۰ ژانویه (۱ بهمن ) برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس اس و نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی و گوگل Stadia منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *