مجله بازی, مقالات

انتظاری که در سال ۲۰۲۱ از پلی استیشن ۵ داریم

ps555

انتظاری که در سال ۲۰۲۱ از پلی استیشن ۵ داریم

شرکت سونی با عرضه کنسول نسل نهم ای خود پلی استیشن ۵ اتفاق بزرگی را رقم زد و قطعاً سال ۲۰۲۱ سال خاصی برای این شرکت و طرفدارانش خواهد بود.
همچنین شرکت سونی قصد دارد با تمرکز بر روی بازی های انحصاری خود نسل نهم را با موفقیت بیشتر سپری کند.
در این مقاله سعی داریم تا به انتظاراتی که در سال ۲۰۲۱ از کنسول پلی استیشن ۵ داریم بپردازیم ، با نخل مارکت همراه باشید :

انتظاری که در سال ۲۰۲۱ از پلی استیشن ۵ داریم
عرضه بازی‌های انحصاری

بدون شک مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۲۱ عنوان horizon forbiden west و God of war: rangnarok محسوب می‌شوند که شرکت سونی برای سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته است.
علاوه بر این دو عنوان مورد انتظار شرکت سونی قصد دارد عناوینی مانند Ratchet and clank : Rift Apart و gran turismo 7 را برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر کند ، که نسخه های نسل هشتمی آنها برای پلی استیشن ۴ در کار نیست.
قطعاً نمی‌توان گفت بازی های انحصاری شرکت سونی بهترین ویترین برای خودنمایی قدرت پلی استیشن هستند که از قابلیت های این کنسول نسل نهم به طور کامل استفاده می‌کنند.
در این بین شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده که عنوان final fantasy یکی دیگر از انحصاری های پلی استیشن ۵ است که احتمالاً باید در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه آن باشیم.

انتظاری که در سال ۲۰۲۱ از پلی استیشن ۵ داریم

معرفی PSVR 2

سال ۲۰۲۱ قطعاً زمان خوبی برای معرفی PSVR 2 به نظر می‌رسد هر چند شرکت سونی هیچ اشاره‌ای به انتشار آن نکرده است ، اما امیدواریم که شاهد تحقق این موضوع باشیم ، همانطور که میدانیم گیمر ها علاقه زیادی به هدست های واقعیت مجازی بیسیم دارند در این باره مسئول توسعه جهانی پلی استیشن اعلام کرد که می‌خواهد هدست PSVR بعدی بیسیم باشد و از فناوری جدیدی مثل ردیابی چشم نیز پشتیبانی کند.

انتظاری که در سال ۲۰۲۱ از پلی استیشن ۵ داریم
به‌روزرسانی سیستم‌عامل و رفع باگ های آن

طبق انتظاری که می‌رود شرکت سونی باید در سال ۲۰۲۱ چندین بروز رسانی نرم افزاری برای پلی استیشن ۵ عرضه کند هرچند این کنسول چند بروزرسانی جزئی برای بهبود عملکرد دریافت کرده است.
بسیاری از کاربران خواستار بازگرداندن پوسته ها و پوشه بندی حافظه کنسول هستند که از زمان PS5 تا به الان در دسترس نیست و با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران خواستار فضای ذخیره سازی بیشتری هستند شرکت سونی مطمئناً پلی استیشن ۵ را برای پشتیبانی از فضای ذخیره سازی بیشتر بروز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *