اخبار, مجله بازی

شایعه: بازی Bully 2 در دست توسعه است

بازی Bully 2

آیا راکستار بازی Bully 2 را عرضه خواهد کرد؟

همانطور که مستحضرید، در مراسم Game Awards 2021 شاهد سورپرایزهای مختلفی بودیم؛ از جمله معرفی بازی‌های Alan Wake 2 و Star Wars Eclipse. اما گفته شده که بازی‌های زیادی، از جمله Bully 2 قرار بوده است که در این مراسم حضور داشته باشند، اما به دلایلی نامشخص رونمایی از آن‌ها لغو شده است. به گفته یکی از اینسایدرهای معتبر به نام «تام هندرسون»، معرفی بازی Bully 2 پتانسیل این را داشت که به یک سورپرایز بزرگ تبدیل شود.

او در این باره توییت زده است: «با توجه به اطلاعاتی که از سوی برخی افراد افشا شده است، انتظار می‌رفت که هفته‌ی پیش در مراسم Game Awards به شکل سورپرایزکننده‌ای از بازی Bully 2 رونمایی شود. در حال حاضر اطلاعات فاش شده کمی مبهم بنظر می‌رسند و من نیز نمی‌توانم با قطعیت چیزی را اعلام کنم. اما اگر اطلاعات دقیق‌تری را دریافت کنم، در مورد آن گزارش خواهم داد.» هندرسون در دنباله‌ی توییت به این نکته نیز اشاره کرد که چند هفته قبل از مراسم Game Awards 2021، تعدادی از افراد توانستند نسخه قابل بازی Bully 2 را رویت کنند.

گرچه هندرسون نتوانست جزئیات بیشتری را در این مورد به اشتراک بگذارد، اما در ادامه گفت: «از آنجایی که بلاشک رویدادهایی پیرامون فرنچایز Bully در حال رخ دادن است، احساس کردم که بهتر است این موضوع را گزارش دهم.»

این اولین بار نیست که شایعاتی پیرامون بازی Bully 2 در سطح اینترنت منتشر می‌شود و قبلا نیز شاهد چنین مواردی بوده‌ایم. مثلا قبلا شایعه‌ای پخش شده بود مبنی بر اینکه روند توسعه بازی Bully 2 در سال ۲۰۱۷ متوقف و ساخت آن کنسل شده بود. حال جالب است که می‌بینیم شایعات جدید، امید ما را برای تجربه بازی Bully 2 مجددا زنده کرده است.

در همین حال، می‌دانیم که راکستار مشغول ساخت بازی Grand Theft Auto 6 نیز می‌باشد (گزارش شده است مشکلاتی در روند توسعه این بازی پیش آمده) و احتمالا برنامه دارد نسخه ریمستر بازی Read Dead Redemption 1 را در یکی دو سال آینده برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه کند. بازی Grand Theft Auto 5: Expanded and Enhanced Edition نیز که با انتقادات گسترده‌ای از سوی هواداران روبرو شده است، در ماه مارس سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.

در هر حال، تا اعلام رسمی کمپانی rockstar نمی‌توان به طور قطع در مورد بازی Bully 2 چیزی گفت. اما امیدواریم که این شایعات حقیقت داشته باشند و بتوانیم دنباله یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی سال ۲۰۰۶ را تجربه کنیم.

محصولات مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *