نینتندو سوییچ
باندل های نخل مارکت
Nintendo Switch

یک دوست همراه

نینتندو سوییچ،محبوب ترین کنسول دستی در دنیا،تمام نیازهای علاقه مندان به بازی های ویدیویی را به بهترین شکل تامین میکند.این کنسول با دو حالت دستی واتصال به تلویزیون در هر مکانی قابل استفاده است.
cart

بازی های نینتندو سوییچ

بخش عظیمی از موفقیت نینتندو سوییچ را میتوان بخاطر عناوین بازی هایش دانست،چرا که دنیای این بازی ها بسیار چشم نواز و دلنشین است.بازی هایی که جذابیت آنها یکی بیشتر از دیگریست که از مهم ترین و پر افتخار ترین آنها می شود به سری بازی های ماریو و زلدا اشاره کرد.

nintendo switch 2

لوازم جانبی

نینتندو برای راحتی طرفدارنش، در این 4 سالی که از عرضه نینتندو سوییچ گذشته است، لوازم جانبی متنوع و مختلفی را برای کنسولش معرفی و عرضه کرده است. ؛ کنترلر‌های مختلف، محافظ‌های صفحه و قاب محافظ کنسول، حافظه‌های ذخیره سازی، پاوربانک‌های مخصوص، دانگل‌های اتصال و ابزارهای شخصی‌سازی متنوع و …

نینتندو سوییچ
وکتور نینتندو سوییچ

ویژگی های سخت افزاری

یک کنسول دوگانه.  استفاده در دو حالت قابل حمل و حالت متصل به نمایشگر به وسیله داک مخصوص   نمایشگر لمسی نینتندو سوییچ 6.2 اینچی با رزولوشن 720p دارد. پردازنده و گرافیک  ادغام شده  Nvidia Tegra

nintendo switch3

باندل های متنوع

نینتندو سوییچ در باندل‌های متنوع و زیبایی عرضه شده. در این باندل‌ها رنگ و شکل کنسول متفاوت است. همچنین نینتندو باندل‌های خاصی از بازی‌های انحصاری خودش عرضه کرده که این باندل‌ها علاوه بر ظاهر خلاقانه، نسخه‌ای از آن بازی را همراه دارند.

لوازم جانبی نینتندو سوییچ

آداپتور GameSir VX Aimbox

1,460,000 تومان

Joy Con سبز

3,580,000 تومان

Joy Con خاکستری

3,580,000 تومان

بازی های نینتندو سوییچ